Temos Archyvai: Mokymai

Kodėl verta rinktis PrimeTime Kids šokių būrelį vaikams?

Kodėl verta rinktis PrimeTime Kids. Jei ieškote šokių būrelio, kuris Jūsų vaikams suteiks ne tik fizinės veiklos, bet ir lavins kūrybiškumą bei socialinius įgūdžius, tuomet „PrimeTime Kids“ šokių studija Vilniuje yra puikus pasirinkimas. Profesionalūs mokytojai ne tik moko šokių technikos, bet ir skatina vaikus atrasti save per judesį, moko aktorinio meistriškumo, šokių akrobatikos, ugdo pasitikėjimą savimi bei komandinio darbo įgūdžius.

Kodėl verta rinktis PrimeTime Kids

Kodėl verta rinktis PrimeTime Kids

Unikalus požiūris ir kūrybiškumas

Tai autorinis vaikų šokių šou projektas ir unikali šokių studija Vilniuje, kur kiekviena pamoka yra kruopščiai suplanuota ir apgalvota, kad derintų šokio techniką, fizinį lavinimą ir kūrybinę išraišką. Čia vaikai mokosi ne tik šokti, bet ir ugdo savo individualumą, mokosi drąsiai išreikšti jausmus per šokį. Šis projektas skatina vaikus išsiskirti savo kūrybiškumu, atrasti naujus draugus ir stiprinti pasitikėjimą savimi tiek scenoje, tiek kasdienybėje. Vaikai atskleidžia savo talentus ir kūrybinį potencialą, dalyvaudami fotosesijose, filmavimuose ir koncertuose, pasijausdami tikromis žvaigždėmis. Tėveliai gali stebėti savo jaunųjų talentų pasirodymus bei nufilmuotus klipus.

Draugiška atmosfera ir bendruomenė

„PrimeTime Kids“ šokių studija Vilniuje išsiskiria šilta ir draugiška atmosfera. Čia vaikai jaučiasi svarbūs ir mylimi, o jų sėkmės džiaugsmu dalijasi ne tik mokytojai, bet ir visa bendruomenė. Be to, vaikai turi galimybę dalyvauti įvairiuose renginiuose, konkursuose bei pasirodymuose, kur jie gali parodyti savo programą ir patirti scenoje vykstančią magiją. Čia net ir nedrąsūs vaikai atranda save ir tampa savimi pasitikinčiomis asmenybėmis.

Fizinė ir emocinė nauda

Reguliarios šokių pamokos stiprina vaikų fizinę sveikatą, gerina laikyseną ir koordinaciją.  Kas du mėnesius vaikai turi galimybę išbandyti vis naują šokių stilių, todėl Jums nereikia ieškoti naujo šokių būrelio. „PrimeTime Kids“ šokių studija Vilniuje turi visus šokių stilius vienoje vietoje. Šokiai lavina emocinį intelektą – vaikai išmoksta išreikšti savo jausmus, dirbti komandoje ir valdyti emocijas. Tai ne tik pramoga, bet ir ilgalaikis įrankis, kuris padeda vaikams augti sveikais ir harmoningais žmonėmis.

Rinkitės „PrimeTime Kids“, nes tai vieta, kur jūsų vaikai atranda šokio džiaugsmą, sustiprėja tiek fiziškai, tiek emociškai, ir sukuria nepamirštamus prisiminimus.

Priėmimas vyksta kas du mėnesius, todėl nenusiminkite, jei nespėjote užsiregistruoti, nes laukti tikrai verta. Rezervuokite savo vietą jau dabar ir mes su Jumis susisieksime.

SEO straipsnių talpinimas

Vairavimo mokykla Vilniuje apie padangų priežiūrą ir oro slėgio kontrolę

Vairavimo mokykla Vilniuje. Kiekvienas vairuotojas turi laikytis KET reikalavimų ir turėti žinių apie transporto priemonės eksploataciją. Vairavimo mokykla Vilniuje teigia, kad žiemos metu didžiausio vairuotojų dėmesio reikalauja padangos. Ekspertai primena, kad tinkamos padangos ir optimalus jų oro slėgis sumažina nelaimingų atsitikimų skaičių ir padeda taupyti kuro išlaidas.

Vairavimo mokykla Vilniuje

Vairavimo mokykla Vilniuje

Praktika rodo, kad daugelis vairuotojų ignoruoja padangų oro slėgio rodiklius, neretai atitinkamų veiksmų imdamiesi tik pasiekę kritinį tašką. Siekiant palengvinti oro slėgio priežiūrą, buvo sukurtos modernios sistemos, kurios vertina oro padangose pokyčius ir reikiamu metu informuoja vairuotoją apie slėgio padidėjimą ar kritimą. Be to, minėtosios sistemos informuoja ir apie vožtuvų nesandarumą. Tiesa, vairavimo mokykla Vilniuje primena, kad net ir pačios moderniausios sistemos negali apsaugoti vairuotojų, jei oro slėgio kontrolei bus skiriamas minimalus dėmesys. Ne veltui, ilgametę vairavimo patirtį turintys ekspertai oro slėgį padangose lygina su žmogaus kraujo spaudimu – tinkamas slėgis užtikrina automobilio saugumą lygiai taip pat, kaip geras kraujospūdis rūpinasi organizmo būkle.

Naudinga pasidomėti:

Oro slėgis padangose

Atlikti tyrimai rodo, kad netinkamas oro slėgis padangose gali tapti įvairių eismo įvykių priežastimi. Netinkamas slėgis tiesiogiai susijęs su skirtinga transporto priemonės ašių apkrova, blogesniu padangų sukibimu su važiuojama danga ir ilgesniu stabdymo keliu. Galiausiai, oro slėgio ignoravimas gali lemti padangų sprogimą. Be to, vairavimo mokykla Vilniuje primena, kad prižiūrėtos padangos ir optimalus oro slėgis ne tik rūpinasi eismo dalyvių saugumu, bet ir tausoja aplinką – vairuotojai, pasirinkę ekonomišką vairavimo būdą, užtikrina mažesnes degalų sąnaudas.

Automobilių padangos skiriasi pagal modelį

Jei nusprendėte imtis veiksmų, nepamirškite, kad skirtingų markių ir atskirų modelių automobiliams naudojamos skirtingos padangos, reikalaujančios ir skirtingo oro slėgio. Gamintojų rekomendacijos pateikiamos kiekvienos transporto priemonės informacinėje lentelėje, kuri paprastai kabinama ant vidinės vairuotojo durelių pusės. Naujesnių modelių automobiliams dažniausiai rekomenduojamas 2–2,5 slėgis. Ekspertai primena, kad slėgis turi būti tikrinamas reguliariai, bent kartą per mėnesį.

Siekdami užtikrinti tinkamą transporto priemonės eksploataciją, nepamirškite, kad automobiliui reikalingos kokybiškos padangos. Dažna vairuotojų klaida – naudotų padangų pirkimas. Ekspertai teigia, kad padangos, kaip ir visi kiti gaminiai, turi savo galiojimo laiką, todėl prabėgus keliems metams, padangos paprasčiausiai pasensta. Nors protektoriaus raštas gali būti sąlyginai gylus, o pati padanga mažai naudota, tai dar nereiškia, kad minėtoji padanga yra saugi – bėgant metams kietėja padangų guma, todėl prastėja transporto priemonės sukibimas su važiojama danga ir ilgėja stabdymo kelias.

TavoSiena.lt

Grįžtamasis ryšys. Ir kodėl gailime gero žodžio?

Grįžtamasis ryšys. Ir kodėl gailime gero žodžio?. Dažnai girdima frazė – gerą darbuotoją surasti sunku. Kas susidūrė su darbuotojų paieška, greičiausiai šiai frazei pritars. Todėl itin svarbus kokybiškas ir apgalvotas atrankos procesas.

Grįžtamasis ryšys

Grįžtamasis ryšys. Ir kodėl gailime gero žodžio?

Visų pirma, turite išsiaiškinti, ko ieškote ir kam. Ir tada tinkamai pasiruošti darbo pokalbiui, kurio metu kuriamas ryšys su kandidatais. Dėl patiriamo darbuotojų trūkumo šiais laikais didesnį pranašumą turi kandidatas, o ne darbdavys. Todėl, pirmiausia, norėdami surasti ir atpažinti gerą darbuotoją, turite tinkamai pasiruošti, tam pravartu išklausyti darbuotojų atrankų e-mokymus.

Kaip grįžtamasis ryšys susijęs su kandidatų pritraukimu?

Santykio kūrimas su potencialiais darbuotojais prasideda jau atrankos metu. Todėl jau čia turite skirti deramą dėmesį grįžtamajam ryšiui.

Pirmomis darbo pokalbio minutėmis pradedami kurti žmogiškieji ryšiai, darbo interviu – tai ne egzaminas, tai dialogas, kurio metu renkasi ne tik organizacija kandidatą, bet ir kandidatas renkasi organizaciją, vadovus, komandą. Tai abipusiai mainai, kurie turi būti paremti pagarba ir tarpusavio supratimu. Jūsų reakcijos, atliepimas į kandidato lūkesčius ar išsakytas mintis, galimybė suteikti tai, ko ieško kandidatas, ir yra jūsų grįžtamasis ryšys. Girdėkite, reaguokite ir kalbėkite su kandidatais atvirai.

Kodėl verta suteikti grįžtamąjį ryšį kandidatui, kurio nepasirinkote?

Kandidatai jums skyrė laiką, todėl tai jūsų pagarba žmogui. Neabejojame, kad informuojate atrinktą kandidatą, bet, kaip su tais, kurių šį kartą nepasirinkote? Kaip dažnai žadate, kad informuosite, o po to taip niekada ir nesusisiekiate? Informavimas užtrunka vos keletą minučių – tai yra paskutinis įspūdis, kurį išsineša kandidatas apie jus ir jūsų organizaciją. Neignoruokite ir nepamirškite kandidatų. Jūs, kaip darbdavys ar darbdavio atstovas, formuojate savo įmonės įvaizdį, kuris svarbus ne tik teikiamų paslaugų ar prekių, bet ir jūsų darbuotojų bei norėjusių įsidarbinti žmonių atžvilgiu. Parašykite trumpą laišką su atrankos rezultatu ir padėkokite už dalyvavimą.

Paskutinių etapų kandidatams rekomenduojama asmeniškai paskambinti ir padėkoti už skirtą laiką, suteikiant grįžtamąjį ryšį, dėl ko pasirinkote ne juos. Juk jis ar ji buvo visai šalia norimos pozicijos. Ir kas žino – gal kada ateityje būtent šis kandidatas dar prie jūsų ir prisijungs. Suteikdami grįžtamąjį ryšį jūs stiprindate darbdavio įvaizdį ne tik įmonės viduje, bet ir už jos ribų. Norite, kad darbuotojai patys norėtų ateiti dirbti pas Jus? – pradėkite nuo savęs ir nuo pirmųjų darbo pokalbio minučių.

Darbuotojų kaita – problema, su kuria nuolat susiduriate savo įmonėje?

Kaip ir minėjome, gerą darbuotoją reikia ne tik tinkamai atrinkti, bet atsirinkus mokėti išlaikyti. Yra organizacijų, mokančių vidutinius ar žemesnius, nei rinkos vidurkis, atlyginimus, neturinčių įspūdingų kelionių į užsienį ar nemokamų pietų, bet darbuotojai lieka kartu su savo įmone daugelį metų. Jau viską išbandžiusios įmonės užduoda klausimą: kodėl?

Grįžtame prie pamatinių stiprios organizacijos principųžmogiškumu grįstų tarpusavio santykių, kurių nori tiek vadovai, tiek pavaldiniai. Darbuotojams visais laikais buvo, yra ir bus svarbus pripažinimas, įvertinimas, supratimas, palaikymas ir paskatinimas už gerai atliktus darbus. Geram žodžiui nereikia pinigų, jis gimsta iš empatijos ir dėmesio. Žmogus mielai eina į darbą, kuriame jam gera dirbti.

Mokosi ir tobulėja

Žmogus gali mokytis, augti, tobulėti ir gerai jaustis, jei gauna konstruktyvų grįžtamąjį ryšį, paremtą jo elgesiu, faktais, pavyzdžiais ir aiškiai suformuluotomis rekomendacijomis, kaip reikėtų tobulinti savo darbo procesus ar principus. Tačiau iš pradžių būtinai akcentuokite, ką jūsų kolega ar pavaldinys daro gerai, o jau tada keliaukite prie to, ką galima daryti dar geriau.

Mūsų kultūroje yra gaji nuomonė, kad gerai atliekamas darbas yra savaime suprantamas, juk tam ir mokamas atlyginimas, tačiau taip manantys vienareikšmiškai klysta. Kiekvienas savo srities specialistas nori sulaukti įvertinimo ne tik pinigais.  Konstruktyvaus grįžtamojo ryšio suteikimas yra vienas iš būdų išlaikyti darbuotojus, kas tiesiogiai susiję ir su sumažėjusia darbuotojų kaita. Plačiau apie tai, kaip suteikti grįžtamąjį ryšį, sužinokite e-mokymų metu: https://laisvakede.lt/personalo-mokymai.

Patarimai, kuriuos galite panaudoti savo įmonėje jau šiandien

Kaip ir kiekvienas darbas, taip ir darbas su Jūsų darbuotojais, reikalauja įgūdžių. Siekiant efektyviai dirbti ir vadovauti žmonėms, rekomenduojama išklausyti personalo valdymo e-kursus arba užsisakyti vidinius mokymus vadovams.

Nelaukite rytojaus, pradėkite praktikuoti gerą žodį jau šiandien. Viskas prasideda nuo nuoširdaus, atviro ir paprasto žmogiškojo santykio su darbuotojais. Pasakykite gerą žodį už gerai atliktą darbą, projektą, pasiūlytą idėją. Įvertinimas nėra smulkmena, tai didelį svorį ir reikšmę turintis dalykas. Vieniems jis paglosto savimeilę, kitiems tampa pasitikėjimo savimi ir įkvėpimo šaltiniu. Geras žodis, pasakytas natūraliai ir nuoširdžiai, visada turi tik pozityvią reikšmę ir jokiu būdu neskatina darbuotojo susireikšminti ar užriesti nosies. Geras žodis yra paskatinimas ir motyvacija dirbti dar geriau, stengtis dar labiau.

Kaip sukurti pozityvaus grįžtamojo ryšio kultūrą įmonėje, jei anksčiau to nedarėte?

Pradėkite nuo paprastų dalykų – užsidėkite priminimą ir kasdien 3 kolegoms pasakykite gerą žodį, laikui bėgant tai taps natūraliu įpročiu. Tik būtinai skirkite bent kelias minutes pagalvoti, už ką konkrečiai padėkosite ir įvertinsite kolegą ar pavaldinį tam, kad šie jūsų žodžiai būtų prasmingi.

Šiandien jūs nepagailėsite gero žodžio, o darbuotojas rytoj nepasigailės likęs su organizacija.

Daugiau naudingų patarimų, straipsnių ir e-mokymų bei konsultacijų rasite: https://laisvakede.lt – grįžtamasis ryšys.

Straipsnį parengė Fausta Lisaitienė (SEO Fausta)

SEO straipsniu talpinimas