Siekiantiems geriausio derliaus – polikarbonatiniai šiltnamiai

Siekiantiems geriausio derliaus. Kiekvienas daržininkas gali patvirtinti, jog lietuviškos oro sąlygos ne visuomet yra pačios palankiausios siekiantiems svajonių derliaus. Laimei, nuo liūčių ir speigų saugo šiltnamiai, suteikiantys augalams taip trūkstamos šilumos. Naujosios kartos daržininkų ūkiuose dažniausiai statomi patogūs ir praktiški polikarbonatiniai šiltnamiai. Pastarieji vis dažniau nukonkuruoja stiklo ar polietileno plėvelės šiltnamius, kadangi puikiai izoliuoja šilumą, yra ilgaamžiai ir apsaugo nuo UV spindulių. Žinoma, gausus derlius stebuklingai neužaugs – tam, kad polikarbonatiniai šiltnamiai suteiktų geriausius rezultatus, yra svarbi ir jų pastatymo vieta, ir konstrukcijos tipas bei augalų priežiūra. Sužinokite, kodėl polikarbonatiniai šiltnamiai yra geriausi.

Siekiantiems geriausio derliaus

Siekiantiems geriausio derliaus

Šiltnamio vieta

Nors polikarbonatiniai šiltnamiai Buksvarus.lt suteikia puikią terpę augalams, svarbu ir pati aplinka, kurioje jie pastatyti. Ieškodami vietos savo šiltnamiui turite atsižvelgti ne tik į tai, kur yra laisvos erdvės, bet ir į tai, kokias sąlygas ta erdvė sukuria. Visų pirma, įsitikinkite, kad jūsų pasirinktoje vietoje žemė nebūtų per daug smėlinga ar molinga – tai trukdys augalams vešėti. Jei žemė nėra derlinga visame jūsų sklype, rekomenduojama įmaišyti į ją durpių, juodžemio, padengti mulčio sluoksnį ir kitaip taupyti drėgmę. Taip pat svarbu, kad šiltnamį pasiektų tiesioginiai saulės spinduliai, tad užtikrinkite, kad aplinkui nebūtų objektų, pavyzdžiui, aukštų medžių, kurie mestų šešėlį.

Šiltnamio tipas

Polikarbonatiniai šiltnamiai iš Buksvarus.lt, kaip ir stikliniai ar dengti polietileno plėvele, turi įvairių formų dizainus. Prieš įsigydami savąjį, apsvarstykite, kokius augalus planuojate ten veisti. Jei ieškote universaliausio varianto, rinkitės arkinius šiltnamius. Jie yra įprastosios, apvalios formos, tad puikiai atlaiko sunkius kritulius ir kitas oro sąlygas. Taip pat jie gana platūs, tad tinkamiausi auginti dideliam kiekiui žemų augalų. Jei visgi trokštate veisti didesnių apimčių gėrybes, pavyzdžiui, vijoklinius augalus, rinkitės šlaitinį šiltnamį – jie dažniausiai būna aukštesni. Viršun besistiebiantiems augalams tinka ir lašo formos šiltnamiai, kurie yra ne tik patogūs, bet ir estetiški.

Siekiantiems geriausio derliaus – Šiltnamio priežiūra svarbi

Norėdami užtikrinti gausiausią derlių, turite rūpintis ir sąlygomis šiltnamio viduje. Visų pirma, atsižvelkite į šilumos reguliaciją: Buksvarus.lt polikarbonatiniai šiltnamiai puikiai izoliuoja šilumą, tačiau augalams neturėtų būti per karšta, todėl svarbu užtikrinti tinkamą vėdinimą. Tai lengviausia padaryti įtaisius automatinius stoglangius, reaguojančius į temperatūros pokyčius. Taip pat svarbu palaikyti optimalią drėgmę, tad atkreipkite dėmesį, ar neperlaistote savo augalų. Laistymui tinkamiausias yra lietaus vanduo, taigi, pasirūpinkite bačka, kurioje galėtumėte jį kaupti. Tiems, kurie neturi laiko kruopščiai prižiūrėti drėgmės lygį, siūloma įsivesti automatizuotas laistymo sistemas.

Taigi, nesudėtingai galima daryti išvadas, kad geriausias pasirinkimas yra polikarbonatiniai šiltnamiai siekiantiems geriausių rezultatų auginant derlių.

Straipsniai talpinami dėl SEO