Temos Archyvai: Statyba

Kiaurymių restauravimas – Naujos technologijos sunkiai technikai

Kiaurymių restauravimas. Inovatyvūs metodai sunkiosios technikos kiaurymių restauravime. Sunkios technikos restauravimas su metais tampa vis tobulesnis. Naujų technologijų dėka jau galima atrestauruoti kiaurymes net pilnai neišardžius mašinos. O atstatant kiaurymę pasiekiami gamykliniai parametrai kurių paklaida neviršija 0,01 mm.

Kiaurymių restauravimas

Kiaurymių restauravimas

Kiaurymių restauravimo įranga

Šiuo metu rinkoje yra keletas gamintojų, kurie prekiauja kiaurymių restauravimo įranga. Šia įranga prekiauja  Italų, Amerikiečių arba Kinų gamintojai. Lietuvoje kiaurymėms restauruoti dažniausiai pasitelkiama Italų gamintojo Elsa įranga. Šios įrangos dėka kiaurymė  robotizuoto proceso pagalba pratekinama, apvirinama ir po to vėl tekinama. Dėl robotizuoto proceso pasiekiamas preciziškas kiaurymės ovalo tikslumas, gamykliškai atstatomas ašiškumas. Trumpėja pats kiaurymių restauravimo procesas, mažėja sunaudojamo lydmetalio kiekiai.

Lydmetalio svarba kiaurymių restauravime

Kad kiaurymių restauravimas būtų sėkmingas taip pat labai svarbu suvirinimui parinktas tinkamas lydmetalis. Neparinkus tinkamo lydmetalio detalė gali greičiau išsidėvėti, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamus meistrus. Patyręs specialistas gali parinkti lydmetalį, jo markę, itin retais atvejais  gali  tekti ištirti metalo sudėtį laboratorijoje ir tik tada pritaikyti lydmetalį.

Restauruojama technika

Su šiuolaikine kiaurymių restauravimo įranga atkuriamos įvairaus išsidėvėjimo lygio dalys, net tos kurių iš pažiūros atrodo atkurti bus neįmanoma. Todėl pasikonsultuokite su meistrais, kartais net beviltiškai atrodanti detalė jums dar gali tarnauti ne vienerius metus. Su specializuota įranga restauruojamos manipuliatorių strėlės, įvairios judamos buldozerių, krautuvų, traktorių dalys. Galima restauruoti net klibančius medvežių kelmus.

Kiaurymių restauravimas – Tinkamų meistrų svarba

Restauravus kiaurymę visada būna keičiami kaiščiai, priklausomai nuo gamyklinių parametrų, galima presuoti įvores. Rekomenduotina atlikus kiaurymės restauraciją visą darbą (įvorės įpresavimas, kaiščio įdėjimas, detalės surinkimas) palikti atlikti tiems patiems meistrams, tokiu atveju bus užtikrinta restauracijos kokybė, žinosite kur galima kreiptis, jei remontas nepasiteisino.

Kiaurymių restauravimas – profesionali pagalba

Patikėkite savo technikos remontą tik patyrusiems specialistams, tada galėsite būti tikri jog jūsų technikos kiaurymių restauravimas bus sėkmingas ir ilgaamžis. MB Sunkiosios technikos servisas specializuojasi kiaurymių restauravime, todėl gali pasiūlyti restauracijos paslaugas visų metalo rūšių (paprasto metalo, ketaus, aliuminio nerūdijančio plieno) detalėms ir jų korpusams. Norėdami sužinoti daugiau apsilankykite: https://sunkiosiostechnikosservisas.lt/

Kontaktai

MB Sunkiosios technikos servisas

Direktorė Ieva Perminienė

860-550-707

www.sunkiosiostechnikosservisas.lt

Talpinami SEO straipsniai

Kas yra pasyvus namas

Kas yra pasyvus namas. Energijos beveik nevartojantis namas (Pasyvus namas) tai energetiškai efektyvaus, komfortabilaus, ekonomiško ir ekologiško namo standartas. Pasyvūs komponentai (tokie kaip terminiai langai, izoliacinės medžiagos) ir šilumos rekuperacija užtikrina aktyvų energijos taupymą ir namo šildymą. Iš išorės, pasyvūs namai atrodo lygiai taip pat, kaip ir įprasti namai… Terminas „Energijos beveik nevartojantis” arba „pasyvus namas” aprašo pasiekiamą efektą, o ne statybos metodą arba architektūrinį sprendimą. Todėl, pasyviu gali būti bet kokios formos ir didžio pastatas – individualus namas, daugiabutis, arba komercinės paskirties objektas.

Kas yra pasyvus namas

Kas yra pasyvus namas

Efektyvus žmogui ir gamtai

Pasyvus namai pastatyti pagal seniausio Europoje, Vokietijos “Pasivhaus insittut” technologijas, suvartoja ne daugiau kaip 15 kWh energijos per metus vienam kv. m gyvenamojo ploto. Tai reiškia 80-90% energijos ekonomiją, lyginant su įprasto namo energijos suvartojimu. Galima naudoti bet kokį energijos šaltinį ir šildymo įrangą – elektrą, dujas, malkas ar medžio granules. Svarbu tai, kad namo energijos suvartojimas yra minimalus. Skaitykite daugiau apie namų kokybę ir technines charakteristikas.

Naudinga pasidomėti:

Komfortabilus ir sveikas

Pasyvus namas pasižymi pastoviu namo mikroklimatu, be skersvėjų ir temperatūros pokyčių, šaltų namo kampų. Jis automatiškai užtikrina puikią oro kokybę minimaliomis techninėmis priemonėmis. Namo sandarumas apsaugo ne tik nuo šalčio žiemą, bet ir nuo karščio vasarą. Maksimalus garso lygis pasyviajame name 25 dB (A), todėl Jums netrukdys išoriniai garsai. Filtrai pašalina iš oro dulkes, žiedadulkes ir kitas smulkias daleles – svarbus privalumas žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos.

Investicija

Investicijų specialistai teigia, kad nuosavas namas tai pasyvas, kuris reikalauja išlaidų, bet niekada neatneš pajamų. Pasyvaus namo statyba kainuoja iki 10-25% daugiau, tačiau jų energijos suvartojimas yra 80-90% mažesnis. Todėl, lyginant su įprastu namu, pasyvus namas – savotiškas aktyvas, kurio papildomos investicijos atsiperka per 4-8 metus. Maža to, energetiškai efektyvūs namai ilgiau išlaiko savo rinkos vertę. Lietuvoje kiekvienas pasyvus namas yra sertifikuojamas, todėl Jūs galite būti tikri, kad visi „Namai A+” projektai atitinka aukščiausius kokybės ir energetinio efektyvumo standartus.

„Namai A+“ esminiai kokybės standartai

“Namai A+” tai pirma ir vienintelė (2011 metų pabaigai) Vakarų Lietuvoje sertifikuota energijos beveik nevartojančių, A++ klasės (pasyvių namų) projektavimo bendrovė.

Jus galite būti tikri, kad Jūsų naujas namas yra energetiškai efektyvus – pasyvūs namai, suprojektuoti mūsų ekspertų, atitinka tarptautinio Pasyvaus namų instituto (Vokietija) keliamus reikalavimus. Kiekvienas mūsų pastatytas pasyvus namas yra testuojamas, o namo šeimininkai gauna energetinio efektyvumo sertifikatus. Sertifikuotas „Namai A+“ pasyvus namas – tai:

Aukštas jaukumo ir komforto lygis

 • Langų ir durų, aukštos vidaus temperatūros, mažas šilumos pratekėjimas pastato apvalkale leidžia atsisakyti šildymo gyvenamosiose patalpose…
 • Vėdinimo įrenginys nuolat rūpinasi grynu oru ir nesukelia skersvėjų.
 • Vėdinimo įrenginių triukšmas neturi viršyti 25 dBa.
 • Energiją taupantys buitiniai prietaisai, taip pat apšvietimas ir karšto vandens talpos, gera šilumos izoliacija padeda sumažinti perkaitimą vasaros metu ir prisideda prie pasyvaus vėdinimo.

Technologijų ir konstrukcijų kokybės etalonas

 • Kad išvengti drėgmės ir grybelio susidarymo įrengta šilumos izoliacija be šalčio tiltelių…
 • Kad pasyvus namas atitiktų standartą, sumažinti minimalias išlaidas šildymui ir neturėti drėgmės bei kondensato konstrukcijose, užtikrintas natūralios infiltracijos kiekis į pastatą. Tikrinama slėgio testu.
 • Sveiko ir gryno oro padavimui garantuoti, laiku keičiami oro filtrai bei įrenginys kondensato nubėgimui.

Energetiškai efektyvus, šiltas namas

 • Atitvarinių konstrukcijų šilumos pralaidumo koeficientas neviršija 0,15 W/(m²K), o individualių gyvenamųjų namų daugiausiai siekia iki 0,10 W/(m²K)…
 • Stiklo paketų šilumos pralaidumo koeficientas neviršija 0,80 W/(m²K) patalpose.
 • Bendras lango šilumos pralaidumo koeficientas neviršija 0,80 W/(m²K).
 • Šilumos nuostolius sumažina šilumos izoliacija ir gerai izoliuoti karšto vandens vamzdynai.
 • Vėdinimo įrenginio naudingumo efektyvumas yra ne mažesnis nei 75 %, o suvartojama elektros galia neturi viršyti 0,45 Wh/m³ tiekiamo oro.

Siekiant, kad ne tik namo projektas, bet ir jau pastatytas namas atitiktų visus kokybės ir energetinio efektyvumo kriterijus, mes atliekame pilną statybų techninę kontrolę ir išduodame tai patvirtinančius dokumentus.

„A+“ – tai Europos Sąjungos energetinio efektyvumo ženklas, kuriuo žymimi produktai, atitinkantys aukščiausius tos kategorijos produktų taikomus standartus. Pasyvaus namo projektavimo programos pagalba, yra įrodyta, kad pasyvus – tikrai ekonomiškas namas:

 • Šilumos energija ≤ 15 kWh/(m²a) arba šilumos apkrova ≤ 10 W/m²
 • Oro apsikeitimas (natūrali infiltracija) n50 ≤ 0,6 h-1
 • Pirminė energija 120 kWh/(m²/per sezoną)

SEO straipsniai talpinami

Pasyvūs namai A+ klasės

Pasyvūs namai A+ klasės. Labai aukšto energinio naudingumo namų projektavimas tai pagrindinė padalinio veiklos sritis. Ekspertai ne tik parengs pilną namo projektą bet ir užtikrins, kad jis būtų pastatytas laikantys visų numatytų standartų ir reikalavimų. “Namai A+” yra Lietuvos Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos narys.

Pasyvūs namai A+ klasės

Pasyvūs namai A+ klasės

“Namai A+” tikslas – tapti didžiausia energijos beveik nevartojančių pastatų projektavimo įmone Vakarų Lietuvoje, teikiančia statybos organizavimo paslaugas nuo projektavimo iki namo pripažinimo tinkamu eksploatuoti. Parengę virš 300 techninių projektų, kiekvienam užsakovui garantuojami kokybišką rezultatą, minimalias namo energijos sąnaudas ir ekonominį efektyvumą organizuojant statybas.

Naudinga pasidomėti:

Mes vertiname žinias ir siekiame jais dalintis. Atvykite nemokamai konsultacijai pas sertifikuotus namų projektavimo specialistus – neįpareigojančio pokalbio metu sužinosite, kaip Vokietijos pasyvių namų technologijos gali padėti sutaupyti Jums iki 80 proc. išlaidų šildymui.

Ekspertizė. Į ateitį orientuotas mąstymas

Profesionalumo siekis – principas, kurio buvo laikomasi nuo pat įmonės įkūrimo pradžios. Kadangi “Namai A+” projektuotojai pirmi Vakarų Lietuvoje įgijo energijos beveik nevartojančio namo projektavimo ir priežiūros išsilavinimą, visada bus teisingas teiginys – “Namai A+” seniausiai projektuoja energijos beveik nevartojančius namus Vakarų Lietuvoje. Dirbdami Klaipėdoje, suprojektavome pasyvius namus tiek Vakarų Lietuvos, tiek užsienio šalių klientams.

Energijos beveik nevartojančio namo projektavimas ir statybų organizavimas bei priežiūra vyksta ne vien su “Namai A+” ekspertų pagalba. Įmonė naudoja moderniausią techninę įranga projektuoti ekonomiškus, sandarius ir taupius namus, matuoti pastatytų namų energinį naudingumą ir kitas charakteristikas.

Efektyvumas

Didžioji dalis “Namai A+” klientų renkasi mažų energijos sąnaudų namus dėl racionalių paskaičiavimų. Darbas mūsų biure taip pat organizuotas remiantis racionaliais paskaičiavimais. Per metus rengiame virš 50 gyvenamųjų namų techninių projektų, vystome savo investicinius projektus, todėl puikiai žinome kaip organizuoti darbą ir įgyvendinti projektą tiksliai pagal numatytus terminus.

Rezultatas

Prisiimame pilną atsakomybę už įgyvendinamą namo projektą. Teikiame pilno ciklo paslaugas, t. y. konsultuojame, projektuojame, deriname leidimus, organizuojame statybas. Mes dirbame, kad Jūsų svajonių namo vizija taptų realybe.

Dinamiškas “Namai A+” įmonės augimas buvo įmanomas tik laikantis terminų ir sugebant užtikrinti kokybišką rezultatą kiekvienoje statybų grandyje. Mes laikomės nepriklausomybės principo ir neatstovaujame medžiagų gamintojų. Tai leidžia mums turėti kruopščiai atrinktus partnerius, kurių produkcija ir paslaugos atitinka itin aukštus energijos beveik nevartojančių namų reikalavimus. Kiekvienu atveju pasirenkame tinkamiausias statybines medžiagas, neteikiant pirmenybės nė vienam iš gamintojų. Mūsų pirminis tikslas – parinkti tas medžiagas ir sprendimus, kurie padės užtikrinti kliento geidžiamą rezultatą

Technologiškumas

Pastatyti technologiškai efektyvų namą be šiuolaikinių technologijų neįmanoma. Padalinys “Namai A+” naudoja informacines technologijas ir matavimo įrenginius visame namo statybos procese. Projektuojant namą, PHPP programinės įrangos pagalba modeliuojamas galutinis rezultatas. Taigi jau projektavimo etape, žinodami medžiagų, architektūros ir aibės kitų parametrų visumą, matysime ar turėsime mažų energinių sąnaudų namą ir kiek užsakovas galės sutaupyti naudojant vienus arba kitus sprendimus ir medžiagas. Statybų procese mūsų ekspertai atlieka tarpinius matavimus, kurių tikslas – pasiekti visas energijos beveik nevartojančių namų charakteristikas: šiluminę varžą, klimatą, atitikimą techniniam projektui, efektyvų atsinaujinančių energijos šaltinių panaudojimą ir t.t.

Paprastumas

Bendraujant su mumis, turėti ekonomišką, šiltą, ekologišką namą paprasta. Tam jums nereikės peržiūrėti pluoštą statybinių medžiagų pasiūlymų ir paaukoti savo laisvalaikį optimaliausių variantų pasirinkimui, nebent jums tai suteikia malonumą ir ramybę. Pasirinkdami “Namai A+”, jus perkate statybų valdymo žinias ir išvengiate klaidų.

SEO talpinimas

Pasyvus namas – ateities standartas

Pasyvus namas. Energetiškai taupius (kitaip – pasyvūs namai), siūlančių bendrovių atsiranda vis daugiau. Remiantis šį pavasarį Europos Komisijos patvirtintais naujais standartais, nuo 2018 m. visi Europoje statomi nauji pastatai turės būti energetiškai efektyvūs. Šią normą jau po kelerių metų reikia perkelti į Lietuvos teisę, tad specialistai tikina, kad pasyvūs namai netrukus taps ne naujiena, o įprastu standartu. „Manau, kad kitų metų pradžioje pasyvius namus skaičiuosime dešimtimis, dar po dvejų metų turėtume pasiekti šimtus. Tai bus ir privatūs, ir daugiabučiai namai“, – prognozuoja Aidas Vaičiulis, Nacionalinės pasyviojo namo vystytojų asociacijos direktorius. Ši asociacija įkurta praėjusių metų gale ir dabar vienija tris dešimtis bendrovių, kurios plėtoja projektus, siūlo paslaugas ar palaiko pačią pasyviųjų namų idėją.

Pasyvus namas

pasyvus namas

Šių metų gegužę Europos Komisija patvirtino direktyvą, kuri nurodo, kad reikalavimas statyti beveik nulinės energijos namus nuo 2018 m. bus taikomas statant viešuosius pastatus, o po dvejų metų – ir visiems gyvenamiesiems bei komercinės paskirties pastatams. Tikimasi, kad nauji, griežtesni standartai leis ilgam sumažinti energijos išteklių importą.

Naudinga pasidomėti:

Būtinybė

„Nuo 2014 m. šios normos turi būti perkeltos ir į Lietuvos teisę, tai reiškia, kad visi nauji statiniai ir pas mus turės būti energetiškai efektyvūs“, – teigia p. Vaičiulis. Vadinasi, pasyvūs namai netolimoje ateityje taps ne tik naujove ar mada, bet ir būtinybe.

Ponas Vaičiulis pasakoja, kad pačių vartotojų susidomėjimas taupiais namais pastebimai didėja – vien į asociaciją kiekvieną savaitę kreipiasi žmonės, kurie nori patarimų, kaip taupyti energiją. Pasyviųjų namų statybos domina ne tik privačius žmones, bet stambiuosius nekilnojamojo turto plėtotojus. Jie turi ketinimų statyti tokio pobūdžio daugiabučius ir verslo centrus.

Statistika

„Pasaulinė statistika rodo, kad pastatyti pasyvųjį namą kainuoja nuo 2% iki 20% daugiau negu įprastą. O jau sukaupta Lietuvos patirtis – kad galima išsiversti ir su 5–8% pabrangimu“, – pažymi pašnekovas. Anot jo, brangiausiai, kaip ir kiekviename name, kainuoja kokybiški ir pasyviojo namo kriterijus atitinkantys langai bei durys. Pasyvieji namai pasižymi tuo, kad yra itin sandarūs, naudoja mažai energijos, juose būna sumontuota šilumą į pastatą grąžinanti rekuperacinė priverstinio vėdinimo sistema. Projektuojant tokius namus ypač svarbi sklypo orientacija pasaulio šalių atžvilgiu, sklypo reljefas.

Numato plėtrą

Pirmąs pasyvųs namas prieš metus buvo pastatytas Vilniuje. Dabar bendrovė stato dar du tokio paties tipo namus. Jie bus ne tik itin sandarūs ir naudos mažai energijos šildymui, bet ir turės saulės kolektorius karštam vandeniui ruošti. O tai dar labiau mažina namo eksploatacijos išlaidas.

Pirkėjų šiems dviem naujai kylantiems namams bendrovė dar nerado, tačiau potencialių nestinga – per neseniai organizuotas atvirų durų dienas taupiųjų namų apžiūrėti susirinko daugiau kaip 100 asmenų. „Iš tiesų mes jau nebeįsivaizduojame, kaip statyti tradicinį namą. Pirmasis mūsų statytas pasyvus namas buvo apie 11% brangesnis nei įprastas, o dabar statomi namai yra 6% brangesni už įprastinius“, – dėsto Eugenijus Zaremba, UAB „Veikmė“ direktorius.

Pasyvių namų statybų planai

Įprastų namų bendrovė šiuo metu nebesiruošia statyti, o pasyviesiems yra numačiusi 19 sklypų. Be to, projektuoja ir kitą individualių namų gyvenvietę, kur pasyvieji namai saulės energiją naudos ne tik karštam vandeniui, bet ir šildymui. „Atsižvelgiant į tai, kad energijos ištekliai brangs, pasyvieji namai yra vienintelis būdas“, – tikina pašnekovas. Kaip skelbta anksčiau, pasyviojo namo šeimininkų išlaidos šildymui per metus neturėtų viršyti 1.000 Lt.

Planuoja dešimtis

Įprastus individualių namų projektus pritaikyti prie pasyviojo namo standartų ėmėsi ir kelios su prekių ženklu „Bauvox“ dirbančios įmonės. Eugenijus Račkauskas, vienos iš šį prekių ženklą valdančios bendrovės direktorius, pasakoja, kad šiuo metu apie Vilnių turi pradėtus du energetiškai taupių namų projektus. Jie turės saulės kolektorius, juose veiks šviesos diodų (LED) apšvietimo sistema.

Skaičiuojama, kad tokiam namui šildyti teks išleisti apie 1 Lt/ kv. m, o kitos išlaidos – karšto vandens paruošimas, elektra – priklausys nuo būste gyvenančios šeimos poreikių.

Orientacinė tokio monolitinio namo statybos kaina – apie 2.500 Lt/ kv. m, tačiau statytojai pabrėžia, kad ji gali būti ir mažesnė, jei pats būstas nemenko ploto. Jei namas mažas, kvadratinio metro kaina bus kiek didesnė. Mat technologiniai sprendimai ir įrenginiai, kurių reikia pasyviajam namui, nėra pigūs, o ir dideliame, ir mažame name reikia montuoti tas pačias sistemas. Kitais metais įmonė planuoja pradėti dar apie 5–10 pasyviųjų namų.

Antras žingsnis

Be pasyviųjų, Lietuvoje imama kalbėti ir apie vadinamuosius aktyviuosius namus – tokius, kurie ne tik yra itin sandarūs ir taupūs, bet drauge gamina ir reikalingą energiją, turi saulės kolektorių ar baterijų, vėjo jėgainę.

„Manau, kad artimiausiu metu aktyvieji bus kaip hobis. Panašiai kaip ir pasyvūs namai – kai prieš dvejus su puse metų pradėjome domėtis, buvo daug nežinios, o dabar ne vienas projektų vykdytojas deklaruoja, kad stato ar ruošiasi statyti tokius namus“, – prognozuoja p. Zaremba.

Ponas Račkauskas sako, kad aktyvusis namas pirmiausia privalo turėti visus pasyviojo namo elementus, būti sandarus, o tada jau galima galvoti apie sistemas, kurios namą aprūpins elektra ar šiluma iš atsinaujinančių išteklių. „Kai į pasyvųjį namą integruojamos inžinerinės sistemos, padedančios kurti energiją, kurios reikia konkrečiam namui, iš jį supančios aplinkos, namas tampa aktyviuoju. Kita vertus, kol privačių asmenų gaminama energija nėra superkama, žmonės nuo tokių investicijų susilaiko“, – mini p. Račkauskas.

Anot pašnekovų, aktyvieji namai kol kas veikiausiai bus entuziastų, kurie iš principo nori būti energetiškai nepriklausomi, pasirinkimas. Aktyviųjų namų plėtrą stabdo ir vilkinamas Atsinaujinančių energijos išteklių įstatymas.

Pasyvus namas – karšto vandens ruošimas

Žygimantas Maleckas, šildymo įrangos ir saulės kolektorių gamintojos UAB „Viessmann“ pardavimo vadovas, pažymi, kad kol kas pirkėjai iš atsinaujinančių technologijų dažniausiai renkasi saulės kolektorius karštam vandeniui ruošti.

„Lietuvos rinkoje per metus iš viso parduodama maždaug 400–500 kv. m saulės kolektorių, vadinasi, jais apsirūpina apie 150 namų“, – skaičiuoja pašnekovas. Kad tai taptų masiniu dalyku, pirmiausia reikia valstybės skatinimo politikos ir vartotojų, kurių kišenėse nešvilpautų vėjai.

Straipsnis publikuotas 2010 10 26, Verslo žinios, Nr. 203, 14p., Kiti, Ieva Dauguvietytė.

Straipsnių talpinimas – SEO

Namų saugumui ir privatumui – vartų gamyba

Namų saugumui ir privatumui. Praktiški ir stilingi kiemo vartai yra ne tik jūsų gyvenamosios vietos dalis, bet ir pirmasis dalykas, kurį pastebi svečiai. Todėl svarbu rinktis kiemo vartus, kurie ne tik suteiks saugumo jausmą, bet ir išryškins jūsų namų stilių. Nuostabu kai viskas dera tarpusavyje, todėl MB „Juosteela” turi platų kiemo vartų asortimentą, kuriame rasite sprendimus, atitinkančius jūsų poreikius ir estetinius lūkesčius. Vartų gamyba ir individualūs sprendimai pritaikyti būtent Jums ir Jūsų kiemui.

Namų saugumui ir privatumui

Namų saugumui ir privatumui

Kiemo vartai gali būti skirtingų tipų ir labai įvairaus dizaino. Viskas priklauso nuo to, kokie yra Jūsų poreikiai. Prieš apsisprendžiant, būtina įvertinti galimybes ir ar bus pakankamai vietos, norint įrengti būtent tokius vartus, kokių norite Jūs. Tam, kad viskas būtų aišku ir paprasta, Jums tereikia kreiptis į vartų specialistus, kurie įvertins situaciją ir padarys projektą. Vartų gamyba Juosteela.lt dažniausiai atliekama išlaikant vientisą tvoros ir vartų dizainą. Tačiau tai nėra būtina, nes kiemo vartai turi džiuginti Jus.

Stumdomi kiemo vartai

Stumdomi kiemo vartai yra idealus pasirinkimas tiems, kas vertina funkcionalumą ir modernumą. Šie vartai taupo vietą jūsų kieme ir suteikia jūsų namams daugiau šiuolaikiškumo. Jei norite individualaus sprendimo, dizaino ir patikimumo, MB „Juosteela” visa tai gali Jums suteikti bei parodyti stumdomų vartų galimybes ir patogumą. Komplektuojama kartu su aukštos kokybės automatika, kad būtų užtikrintas sklandus veikimas ir ilgaamžiškumas.

Dvivėriai kiemo vartai

Dvivėriai kiemo vartai yra idealus pasirinkimas tiems, kas vertina tradicijas ir eleganciją. Šie vartai suteikia didingumo ir saugumo jausmą. Siekiant dar didesnio patogumo, galima įrengti vartų automatiką arba rankinį atidarymo mechanizmą, pagal Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Varteliai

Varteliai reikalingi dėl Jūsų pačių patogumo, kad nereikėtų visada atidaryti kiemo vartų. Jie kaip ir kiemo vartai, dažniausiai derinami prie bendro tvoros ir vartų dizaino.

Vartų automatika

Automatiniai vartai suteikia papildomą patogumą ir saugumą. Tai gerokai palengvina gyvenimą ir kasdienybę, kadangi automatinius vartus galima valdyti nuotoliniu būdu, pvz.: pultu, telefonu arba namuose esančiu mygtuku.

Individualūs Sprendimai jūsų Namams

Vartų gamyba, tvorų gamyba ir visi su tuo susiję darbai dažnai kelia daug streso ir nežinomybės. Dažniausiai kyla klausimas nuo ko pradėti, ką rinktis ir ar bus padaryta gerai. Tam, kad Jums nereikėtų sukti galvos, visada rinkitės tik patikimus specialistus, kurie visą darbą padarys patys nuo pradžios iki pabaigos, t.y. nuo projektavimo iki montavimo.

Namų saugumui ir privatumui

MB „Juosteela” visada įsiklauso į klientų poreikius, lūkesčius ir suteikia individualų sprendimą, tinkantį būtent Jums. Visa komanda kruopščiai ir atsakingai rūpinasi, kad užsakymas būtų atliktas aukščiausiam lygyje ir klientas liktų patenkintas.

Jeigu ieškote išskirtinių kiemo vartų, kurie suteiks jūsų namams ne tik saugumo, bet ir stiliaus, susisiekite su MB „Juosteela” – kiemo vartų ekspertais.

SKAMBINKITE

+370 683 36159
+370 665 57525

PARAŠYKITE EL. LAIŠKĄ

info@juosteela.lt
pardavimai@juosteela.lt

APSILANKYKITE MŪSŲ OFISE

Erdvės g. 6, Užliedžiai 54303, Kaunas

SEO straipsniai

Nerūdijančio plieno turėklai – kodėl verta rinktis

Nerūdijančio plieno turėklai. Investicijos į nerūdijančio plieno turėklus turi daugybę privalumų, todėl yra protingas pasirinkimas tiek gyvenamosioms, tiek komercinėms patalpoms. Pateikiame dešimt įtikinamų priežasčių, kodėl verta apsvarstyti galimybę įsigyti nerūdijančio plieno turėklus. Sužinokite, kodėl nerūdijančio plieno turėklai gali tapti geriausiais ir Jūsų aplinkai.

Nerūdijančio plieno turėklai

Ilgaamžiškumas: Nerūdijantis plienas garsėja išskirtiniu patvarumu, todėl yra atsparus rūdims, korozijai ir nusidėvėjimui. Nerūdijančio plieno turėklai Tureklai.eu gali atlaikyti atšiaurių oro sąlygų poveikį, todėl yra ilgaamžiai ir reikalauja minimalios priežiūros.

Tvirti ir stabilūs turėklai

Tvirtumas: Nerūdijančio plieno turėklai užtikrina tvirtą atramą ir stabilumą, todėl naudotojai gali būti ramūs, ypač intensyvaus eismo vietose, pavyzdžiui, laiptinėse ir rampose. Dėl didelio tvirtumo ir svorio santykio jie idealiai tinka įvairaus svorio ir neįgalumo asmenims.

Moderni ir stilinga aplinka

Estetinis patrauklumas: Nerūdijantis plienas ir turėklai yra elegantiški ir šiuolaikiški gaminiai, todėl bet kokiai erdvei suteikia rafinuotumo. Metalo šlifuotas paviršius padidina laiptų ir balkonų vizualinį patrauklumą, sukurdamas modernią ir stilingą aplinką.

Lengva turėklų integracija

Universalumas: Nerūdijančio plieno turėklus galima pritaikyti prie įvairių dizaino pageidavimų ir architektūrinių stilių. Nesvarbu, ar pasirenkamos tiesios linijos, ar lenkti profiliai, nerūdijančiojo plieno turėklai pasižymi dizaino universalumu, todėl juos galima sklandžiai integruoti į įvairią aplinką.

Minimali priežiūra

Mažai priežiūros: Nerūdijančio plieno turėklus, skirtingai nei kitas medžiagas, lengva prižiūrėti. Tiesiog nuvalykite juos švelniu plovikliu su vandeniu ir jie vėl atrodys nepriekaištingai.

Turėklai atsparūs bakterijoms

Higieniški: Nerūdijantis plienas yra atsparus bakterijoms, pelėsiui ir mikrobams, todėl jis puikiai tinka sveikatos priežiūros įstaigoms, viešoms įstaigoms kur higiena yra svarbiausia.

Saugus patogumas

Sauga: Nerūdijančio plieno gaminiai užtikrina saugų sukibimą, todėl sumažėja paslydimo ir kritimo rizika, ypač ant laiptų ir rampų. Lygus jų paviršius sumažina tikimybę užkliudyti drabužius ar sukelti įbrėžimus, todėl naudotojams yra saugu ir patogu.

Minimalus poveikis aplinkai

Draugiškumas aplinkai: Nerūdijantis plienas yra labai tvari medžiaga, nes jį galima perdirbti ir jis išlaiko savo savybes net po daugkartinių perdirbimo procesų. Pasirinkus nerūdijančio plieno turėklus, parodomas įsipareigojimas laikytis ekologiškos projektavimo praktikos ir mažinamas poveikis aplinkai.

Nedegūs plieniniai turėklai

Atsparumas ugniai: Nerūdijantis plienas yra nedegus ir neskatina gaisro plitimo, todėl yra saugus pasirinkimas pastatų turėklams, kuriuose svarbu užtikrinti priešgaisrinę saugą.

Ilgaamžiai plieniniai turėklai

Ilgalaikė vertė: Iš plieno gamintų turėklų kaina gali būti mažesnė nei kai kurių kitų medžiagų, nes pas mus turėklai surenkami iš gamyklinių detalių, mažai suvirinimo darbų. Jų patvarumas ir ilgaamžiškumas lemia ilgalaikę vertę. Investicija į nerūdijančio plieno turėklus užtikrina ilgalaikį ir estetišką sprendimą, kuris prideda vertės jūsų nuosavybei.

Praktiški, elegantiški ir stilingi turėklai

Apibendrinant galima teigti, kad nerūdijančio plieno turėklai – tai ilgaamžiškumo, estetinio patrauklumo, saugumo ir tvarumo derinys, todėl jie yra protinga investicija į bet kokią erdvę. Nesvarbu, ar tai padidintų gyvenamųjų namų laiptų eleganciją, ar suteiktų funkcinę atramą komercinėje aplinkoje, nerūdijančio plieno turėklai pasižymi ir praktiškumu, ir stiliumi.

SEO talpinimas

SIP namai iki 80m2 – Projektai, Gamyba, Surinkimas

SIP namai iki 80m2. Jokia paslaptis, kad žmonės visame pasaulyje svajoja apie nuosavus namus. Tik vieni yra pasiryžę namą statyti visą gyvenimą, o kitiems reikia čia ir dabar. Ne visi sutinka didžiąją dalį savo gyvenimo pragyventi statybų aplinkoje. Gyvenimas gi trumpas. Norisi mėgautis juo tiek kiek įmanoma komfortiškiau. Todėl SIP namai iki 80m2 ploto iš Buksvarus.lt tapo populiariais ne tik Skandinavijos šalyse, bet ir visoje Lietuvoje.

SIP namai iki 80m2

sip namai iki 80m2

80 kvadratinių metrų namai iš SIP plokščių nėra dideli. Todėl ne visada tokiems SIP namams yra privalomas statybų leidimas kas leidžia sutaupyti lėšas ir efektyviai jas panaudoti namo statyboms ar sutaupyti apdailai. Pavyzdžiui, jei tokio ploto SIP namai yra statomi sodo bendrijose, leidimai nėra reikalingi. Tačiau dėl leidimų naudinga tikslintis, nes yra niuansų, kurie veda prie atsirandančių tam tikrų reikalavimų. Tad kiekvienu atveju naudinga pasikonsultuoti su SIP namų iki 80m2 gamintoju, pardavėju ir statytoju Buksvarus.lt.

Naudinga pasidomėti:

Kas yra SIP namai

Karkasinių namų reikšmę jau žino daugelis, kurie domisi namo statybomis su ketinimu tai padaryti pigiau nei siūloma rinkoje. Tačiau su SIP namų sąvoka yra susipažinę nedaugelis. Vis dar manoma, kad SIP namai ir yra tie patys moduliniai. Deja, bet taip nėra. Buksvarus.lt SIP namai yra gaminami iš SIP plokščių, taip vadinamų skydų, kurie gaminami klijavimo būdu, kai akmens vata ar polistirolas yra apklijuojamas cementinėmis plokštėmis (technologija yra patentuota). Tokiu būdu Buksvarus.lt pagaminti SIP skydai yra paruošiami pagal konkretų projektą gamybos vietoje. SIP plokštės yra išpjaustomos specialiai pagal patvirtintą projektą, todėl pristačius į savininko vietą jis tiesiog yra surenkamas per kelias savaites. Žinoma, laikotarpis priklauso nuo projekto sudėtingumo.

Taigi, jei karkasiniai namai turi vientisas sienas, tai Buksvarus.lt SIP namai yra surenkami iš ne tokių didelių dalių kas leidžia nesudėtingai transportuoti ir jį susirinkti patiems (itin dažna praktika Lietuvoje), planuoti ir kurti vidines erdves. Paprastai tariant, tai yra puzzle, iš nedidelių dalių surenkami namai nuo pamatų iki užbaigto stogo.

SIP namai – atsiliepimai

sip namai atsiliepimai

Nors norint galima rasti ir neigiamų, daugelis vartotojų, kurie jau senei gyvena name iš SIP plokščių pateikia daug gerų atsiliepimų.

 • Namai projektuojami itin greitai;
 • Pagal projektą namai iki 80m2 pagaminami per kelias dienas. Žinoma, kad gamybos procesas priklauso nuo apkrovų;
 • Namai iš SIP skydų nuo pasiruošimo iki užbaigimo yra pastatomi vos per kelias savaites. Kai kurie SIP namų statytojai perka SIP plokštes ir vietoje paruošia jas surinkimui. Laikui įtakoja oro sąlygos, kurių nesuplanuosi. Buksvarus.lt gamybos patalpose paruošia visas namo detales, kurių nereikia derinti ir papildomai ruošti statybų aikštelėje. Todėl Buksvarus.lt SIP namų statyba galima bet kokiu oru ir metų laiku neprarandant statymo kokybės;
 • SIP namai, nepriklausomai nuo turimos kvadratūros dažniausiai būna A++ energinės klasifikacijos;
 • SIP namo konstrukcija neturi šalčio tiltų, todėl itin ekonomiškas tokio namo šildymas net ir pačių šalčiausiu laikotarpiu. Jis gali siekti vos keliasdešimt eurų per mėnesį priklausomai nuo naudojamo energijos šaltinio;
 • SIP namų tarnavimo laikotarpis siekia nuo 60-80 ir daugiau metų. Tarnavimo laikotarpis nepriklauso nuo kvadratūros, kuri gali būti tiek 35-45 kvadratiniai metrai, tiek 80, tiek 150m2. Svarbiausias kriterijus yra kokybiška statyba;
 • Planuojantiems persikelti gyventi į sodą iš tokių plokščių gaminami ir SIP sodo nameliai su mažesne nei 80 kvadratūra ar norimo dydžio vasarnamiai. Tokį turint sklype gyvenimas tampa dar labiau ekonomiškas išlaikant norimą komfortą. Jei Jums nereikia futbolo aikštės, kam išlaidauti namo plotui. Geriausias pasirinkimas gali būti SIP namas iki 80m2. Žinoma, kad nedidelis vasarnamis ar SIP sodo namelis kainuos ženkliai mažiau, nei visas gyvenamasis namas iki 80m2. Tačiau svarbu žinoti, kad net ir sodo namelyje ar vasarnamyje galima gyventi komfortiškai;
 • Tačiau populiariausi atsiliepimai yra tokie, kad SIP plokštės nepraleidžia garso, visiškai izoliuoja nuo temperatūrų svyravimo išorėje ir yra nedegios.

Neigiami atsiliepimai yra tik tokie (nors ne visi tai įvardina kaip neigiamą), kad SIP namams yra reikalinga rekuperacinė sistema. SIP namai yra pilnai sandarūs, todėl oras negali nei išeiti, nei patekti, yra rekomenduojamas oras-oras vėdinimas. Pravertų langų vasarą gali nepakakti, o žiemą bus trošku, nors iš energetinės pusės labai taupu.

Taigi, šiltas, komfortiškas ir nedegus SIP namas gali būti geriausiu pasirinkimu ir Jums.

SIP namai iki 80m2 kainos

Pats svarbiausias momentas renkantis SIP namą yra kainos skaičiavimas. Lietuvoje gamintojų arba tarpininkų galima sutikti nemažai, todėl ir SIP namų kainos gali skirtis gan ženkliomis sumomis. Pavyzdžio, tas pats SIP namas iki 80m2 su pastatymu ir be apdailos gali kainuoti kiek 70 000 eurų, tiek 120 000. Tokie namų kainų skirtumai priklauso nuo daug detalių, kurie kainą arba pakelia, arba palieka tokią kokią nurodė gamintojas nuo projektavimo, gamybos iki surinkimo.

 • Projektą turite ar SIP namo projektą užsisakysite;
 • Kokius rinksitės pamatus;
 • Pamatus SIP namui paruošite patys ar prašysite gamintojo;
 • Elektros ir inžinerinių trasų išvedžiojimą įsirengsite patys, ar pasitikėsite gamintoju;
 • Reikalinga SIP namo vidaus ir išorės apdaila ar ją darysite patys.

Kaip matote, daug klausimų yra dabar, bet darbų atlikimo metu jų atsiranda dar daugiau. Todėl kiekvienas kliento papildomas noras yra įvertinamas ir prie SIP namo sąmatos pridedama dar papildoma suma. Tad visą namo iš SIP plokščių pastatymo kainą sužinosite atsekę į visus gamintojo klausimus.

Taigi, kas yra SIP namai jau žinote. Jei susiruošėte statyti namą iki 80m2 iš SIP skydų naudingiau ir praktiškai pasikonsultuokite su gamintoju. Namas iš pirmų rankų visada bus pigesnis, o statybos greitesnės ir maksimaliai kokybiškos.

SEO

Apsauga ir estetika Jūsų kiemui – metalinė tvora

Apsauga ir estetika Jūsų kiemui. Metalinė tvora suteikia ne tik apsaugą, bet ir yra puiki dekoratyvinė jūsų namo bei kiemo dalis. Būtent tvora užbaigia visą Jūsų namo ir kiemo vaizdą bei sukuria bendrą įspūdį. Šiame straipsnyje aptarsime metalinių tvorų naudą, jų privalumus ir kitas svarbias savybes.

Apsauga ir estetika Jūsų kiemui – Metalinė tvora

Apsauga ir estetika Jūsų kiemui

1. Patikimumas ir ilgaamžiškumas

Vieni iš pagrindinių metalinių tvorų privalumų yra jų patikimumas ir ilgaamžiškumas. Tvorai gaminti naudojamas metalas yra atsparus lauko sąlygoms, drėgmei ir korozijai. Tokia tvora yra pritaikyta įvairioms oro sąlygoms ir tarnaus daugybę metų, o bėgant laikui ją tereikės atnaujinti, jeigu tam bus poreikis.

2. Apsauga nuo nepageidaujamų lankytojų

Metalinė tvora apsaugo Jūsų kiemo privatumą nuo svetimų žmonių, ypač, nuo nepageidaujamų lankytojų. Tokią tvorą perlipti tikrai nėra lengva, todėl galėsite jaustis saugūs. O jei Jus trigdo aplinkinių kaimynų ir praeivių žvilgsniai ir norite daugiau privatumo, Jums puikiai tiks uždara tvora, pvz. tvora rombas, kuri suteiks privatumą ir puikų estetinį vaizdą. Tvorą visada galite rinktis pagal savo pageidavimus.

3. Estetika ir dizainas

Metalinė tvora Jus ne tik saugo, bet ir puošia Jūsų kiemą. Ji gali būti ne tik apsauginė, bet ir dekoratyvinė tvora, išsiskirianti savo dizainu, raštu bei spalva. Visada verta apmąstyti ir įvertinti bendrą vaizdą ir pagal tai pasirinkti spalvą, dizainą bei kitus kriterijus. Būkite lankstūs ir apsvarstykite įvairius tvoros variantus.

4. Paprasta priežiūra

Metalinės tvoros priežiūra yra labai paprasta. Šių tvorų paviršius dažomas milteliniu būdu, todėl dažai laikosi labai gerai, turi antikorozinių savybių, kurie apsaugo nuo rūdžių ir kitų pažeidimų. Tačiau rekomenduojama tvorą periodiškai valyti, jei matote, kad ji pasidengia žemių sluoksniu ar kitomis apnašomis. Tai prailgina tvoros tarnavimo laiką ir bendrą estetinį vaizdą.

5. Automatizacija ir papildomas funkcionalumas

Labai didelis privalumas yra metalinės tvoros vartų automatizavimas. Automatiniai vartai yra be galo patogus ir funkcionalus pasirinkimas. Vartus galima atidaryti ir uždaryti per atstumą, bei užtikrinti, kad į teritoriją nepakliūtų svetimi asmenys. Juk kiemas yra mūsų erdvė, kurioje visi norime jaustis saugūs ir turėti savo privatumą.

Išvada

Metalinės tvoros yra puiki investicija į jūsų namų saugumą, privatumą ir estetiką. Jų patikimumas, ilgaamžiškumas bei funkcionalumas daro metalines tvoras ypač populiariu pasirinkimu. Vartų automatizacija tapo neatsiejama metalinės tvoros dalis, kuri daro kasdienybę lengvesnę ir patogesnę. Svarbu, kad pasirinktumėte patikimus tvorų gamintojus, kurie gali išpildyti Jūsų pageidavimus ir suteiktų aukščiausią kokybę.

Apsauga ir estetika Jūsų kiemui

UAB “Juosteela” yra patikimi tvorų, automatinių vartų ir kitų metalo gaminių gamintojai, kurie visus darbus atlieka kokybiškai ir laiku. Daugiau pasirinkimų rasite www.juosteela.lt.

Straipsniai talpinami

Turėklų komplektai lauko laiptams

Turėklų komplektai lauko laiptams. Daugiabučių namų lauko laiptai yra naudojami kasdien, todėl jų saugumas ir patvarumas yra itin svarbūs. Turėklai yra neatsiejama laiptų dalis, kuri užtikrina saugumą ir patogumą. Jei planuojate įsirengti lauko laiptų turėklus, turėklų komplektas yra puikus pasirinkimas. Šiame straipsnyje aptarsime turėklų komplektų svarbą ir pasirinkimo kriterijus. Taip pat pateiksime keletą patarimų, kaip lengvai ir saugiai sumontuoti turėklų komplektą.

Turėklų komplektai lauko laiptams

Turėklų komplektų svarba

Turėklai yra būtini, kad laiptai būtų saugūs. Jie suteikia atramą, kuri padeda išlaikyti pusiausvyrą ir išvengti kritimų. Turėklai taip pat gali padėti sumažinti traumų riziką, jei kas nors nukris. Be to, turėklai taip pat suteikia patogumą. Jie gali padėti vaikščioti laiptais, ypač seniems žmonėms ar žmonėms su negalia. Turėklai taip pat gali būti naudojami kaip puošmena, suteikdami laiptams estetinį patrauklumą.

Naudinga pasidomėti:

Turėklų komplektai

Turėklų komplektai gali būti komplektuojami su nerūdijančio plieno, milteliniu būdu dažytų arba cinkuotų vamzdžių. Kitas tų turėklų privalumas, šie vamzdiniai lauko laiptų turėklai komplektuojami su užveržiamais fitingiais. Fitingių dėka, turėklai sumontuojami be suvirinimo darbų ir su mažu įrankių kiekiu. Pagrindiniai įrankiai: vamzdžių pjovimo pjūklas, perforatorius, matavimo metras ir šešiakampis raktas.

Metaliniai vamzdiniai turėklai

Metaliniai vamzdiniai turėklai yra labai patvarūs ir ilgaamžiai. Jie taip pat yra gana lengvi, todėl juos lengva montuoti. Metaliniai turėklai yra puikus pasirinkimas daugiabučių namų laiptams, nes jie yra atsparūs oro sąlygoms ir nereikalauja daug priežiūros. Metaliniai turėklai taip pat yra gana universalūs, todėl juos galima pritaikyti prie įvairių stilių. Dažniausiai naudojami būna 42,4mm arba 48,3mm skersmens vamzdžiai. Kitas šių turėklų privalumas, jie lengvai priderinami prie bet kokio laiptų nuolydžio kampo. Šio tipo turėklai idealus pasirinkimas įrengiant turėklus pandusams ir apžvalgos aikštelėms.

Turėklų komplektų montavimas

Turėklų komplektus paprastai galite sumontuoti patys. Jei neturite patirties, galite samdyti specialistą.

Montuojant turėklų komplektą, svarbu laikytis gamintojo instrukcijų. Taip pat svarbu naudoti tinkamus įrankius ir medžiagas, kad montavimas būtų saugus ir patikimas.

E-parduotuvėje Fitingis.lt galite susipažinti su standartinių išmatavimų sieniniais ir pastatomais vamzdiniais turėklais. Jeigu neradote tinkamų turėklų kreipkitės tel. +37068730839 arba info@fitingis.lt

Talpinama del SEO

Vamzdžių konstrukcijų montavimas su fitingiais

Vamzdžių konstrukcijų montavimas su fitingiais. Užveržiami fitingiai yra universali vamzdžių jungiamųjų detalių sistema, kurią galima naudoti statyti įvairias vamzdžių konstrukcijas, įskaitant turėklus, apsauginius atitvarus, lentynas, stelažus, gardus, voljerus ir dar daug ką… Juos lengva montuoti, jiems nereikia suvirinimo ar specialių įrankių. Kalaus ketaus cinkuoti fitingiai  yra tvirti, galima užveržimo jėga iki 40Nm sukimo momento. Juos galima naudoti ir lauko sąlygomis. Su kalaus ketaus cinkuotais fitingiais -5 dydžių skirtų vamzdžiams kurių išorės skersmuo 26,9mm; 33,7mm, 42,4mm, 48,3mm; 60,3mm ir apie 250 jų variantų daugumą vamzdžių konstrukcijų sumontuosite greitai, lengvai it patikimai be suvirinimo darbų. Taip pat svarbu priminti, kad cinkuotų vamzdžių suvirinimas yra sudėtingas, kenksmingas ir brangus procesas.

Vamzdžių konstrukcijų montavimas su fitingiais

Nerūdijančio plieno fitingiai yra dviejų dydžių, 28mm ir 42,4mm vamzdžiams.

Norėdami sumontuoti vamzdžius su fitingiais:

Pasirinkite reikiamo skersmens švarius vamzdžius ir fitingius. Pasiimkite įrankius: vamzdžių pjovimo pjūklą, perforatorių, matavimo metrą ir šešiakampį raktą.

Pasirinkite fitingiui reikiamą vietą ir tvirtai priveržkite jį. Rekomenduojama darbų pabaigoje dar kartą patikrinti ar visi fitingiai patikimai užveržti.

Fitingiai netinkami naudoti pastoliams ir aukštoms vamzdžių konstrukcijoms ant kurių vaikščios žmonės.

Naudinga pasidomėti:

Fitingių privalumai

Fitingių didelis privalumas tai galimybė lengvai keisti vamzdžių konstrukcijos išmatavimus.

Patogumas transportuoti išrinktas konstrukcijas (pvz. reklamos rėmus) ir jas reikiamoje vietoje greitai sumontuoti.

Nereikia kviesti aukštos klasifikacijos darbuotojų su specialia įranga.

Fitingių naudojimas daug patogiau ir ekonomiškiau už suvirinimo darbus.

Štai keletas vamzdžių konstrukcijų, kurias galima sumontuoti naudojant kalaus ketaus fitingius, pavyzdžių:

Turėklai

Apsauginiai atitvarai

Apsauginės tvorelės

Reklamos rėmai

Parodų stendai

Prekybos salių įranga

Stoginės

Tvoros

Lentynos

Voljerai

Šiltnamiai

Ir dar daug kur kitur …

Nerūdijančio plieno fitingiai idealus pasirinkimas montuojant vamzdžių konstrukcijas baseinuose, ligoninėse, kateriuose ir laivuose, maisto gamybos įmonėse ir dar daug kur kitur, kur reikalinga estetinė išvaizda ir keliami aukšti higieniniai reikalavimai.

Fitingiai yra universali ir lengvai naudojama vamzdžių jungiamųjų detalių sistema, kurią galima naudoti konstruojant įvairiausias konstrukcijas. Šiek tiek planuodami galite naudoti fitingius, kad sukurtumėte beveik viską, ką galite įsivaizduoti.

Daugiau informacijos apie fitingius rasite e-parduotuvėje Fitingis.lt

Tel. +370 687 30839; info@fitingis.lt

Straipsniu SEO