Temos Archyvai: Medžiagos/įranga

Namų saugumui ir privatumui – vartų gamyba

Namų saugumui ir privatumui. Praktiški ir stilingi kiemo vartai yra ne tik jūsų gyvenamosios vietos dalis, bet ir pirmasis dalykas, kurį pastebi svečiai. Todėl svarbu rinktis kiemo vartus, kurie ne tik suteiks saugumo jausmą, bet ir išryškins jūsų namų stilių. Nuostabu kai viskas dera tarpusavyje, todėl MB „Juosteela” turi platų kiemo vartų asortimentą, kuriame rasite sprendimus, atitinkančius jūsų poreikius ir estetinius lūkesčius. Vartų gamyba ir individualūs sprendimai pritaikyti būtent Jums ir Jūsų kiemui.

Namų saugumui ir privatumui

Namų saugumui ir privatumui

Kiemo vartai gali būti skirtingų tipų ir labai įvairaus dizaino. Viskas priklauso nuo to, kokie yra Jūsų poreikiai. Prieš apsisprendžiant, būtina įvertinti galimybes ir ar bus pakankamai vietos, norint įrengti būtent tokius vartus, kokių norite Jūs. Tam, kad viskas būtų aišku ir paprasta, Jums tereikia kreiptis į vartų specialistus, kurie įvertins situaciją ir padarys projektą. Vartų gamyba Juosteela.lt dažniausiai atliekama išlaikant vientisą tvoros ir vartų dizainą. Tačiau tai nėra būtina, nes kiemo vartai turi džiuginti Jus.

Stumdomi kiemo vartai

Stumdomi kiemo vartai yra idealus pasirinkimas tiems, kas vertina funkcionalumą ir modernumą. Šie vartai taupo vietą jūsų kieme ir suteikia jūsų namams daugiau šiuolaikiškumo. Jei norite individualaus sprendimo, dizaino ir patikimumo, MB „Juosteela” visa tai gali Jums suteikti bei parodyti stumdomų vartų galimybes ir patogumą. Komplektuojama kartu su aukštos kokybės automatika, kad būtų užtikrintas sklandus veikimas ir ilgaamžiškumas.

Dvivėriai kiemo vartai

Dvivėriai kiemo vartai yra idealus pasirinkimas tiems, kas vertina tradicijas ir eleganciją. Šie vartai suteikia didingumo ir saugumo jausmą. Siekiant dar didesnio patogumo, galima įrengti vartų automatiką arba rankinį atidarymo mechanizmą, pagal Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Varteliai

Varteliai reikalingi dėl Jūsų pačių patogumo, kad nereikėtų visada atidaryti kiemo vartų. Jie kaip ir kiemo vartai, dažniausiai derinami prie bendro tvoros ir vartų dizaino.

Vartų automatika

Automatiniai vartai suteikia papildomą patogumą ir saugumą. Tai gerokai palengvina gyvenimą ir kasdienybę, kadangi automatinius vartus galima valdyti nuotoliniu būdu, pvz.: pultu, telefonu arba namuose esančiu mygtuku.

Individualūs Sprendimai jūsų Namams

Vartų gamyba, tvorų gamyba ir visi su tuo susiję darbai dažnai kelia daug streso ir nežinomybės. Dažniausiai kyla klausimas nuo ko pradėti, ką rinktis ir ar bus padaryta gerai. Tam, kad Jums nereikėtų sukti galvos, visada rinkitės tik patikimus specialistus, kurie visą darbą padarys patys nuo pradžios iki pabaigos, t.y. nuo projektavimo iki montavimo.

Namų saugumui ir privatumui

MB „Juosteela” visada įsiklauso į klientų poreikius, lūkesčius ir suteikia individualų sprendimą, tinkantį būtent Jums. Visa komanda kruopščiai ir atsakingai rūpinasi, kad užsakymas būtų atliktas aukščiausiam lygyje ir klientas liktų patenkintas.

Jeigu ieškote išskirtinių kiemo vartų, kurie suteiks jūsų namams ne tik saugumo, bet ir stiliaus, susisiekite su MB „Juosteela” – kiemo vartų ekspertais.

SKAMBINKITE

+370 683 36159
+370 665 57525

PARAŠYKITE EL. LAIŠKĄ

info@juosteela.lt
pardavimai@juosteela.lt

APSILANKYKITE MŪSŲ OFISE

Erdvės g. 6, Užliedžiai 54303, Kaunas

SEO straipsniai

Apsauga ir estetika Jūsų kiemui – metalinė tvora

Apsauga ir estetika Jūsų kiemui. Metalinė tvora suteikia ne tik apsaugą, bet ir yra puiki dekoratyvinė jūsų namo bei kiemo dalis. Būtent tvora užbaigia visą Jūsų namo ir kiemo vaizdą bei sukuria bendrą įspūdį. Šiame straipsnyje aptarsime metalinių tvorų naudą, jų privalumus ir kitas svarbias savybes.

Apsauga ir estetika Jūsų kiemui – Metalinė tvora

Apsauga ir estetika Jūsų kiemui

1. Patikimumas ir ilgaamžiškumas

Vieni iš pagrindinių metalinių tvorų privalumų yra jų patikimumas ir ilgaamžiškumas. Tvorai gaminti naudojamas metalas yra atsparus lauko sąlygoms, drėgmei ir korozijai. Tokia tvora yra pritaikyta įvairioms oro sąlygoms ir tarnaus daugybę metų, o bėgant laikui ją tereikės atnaujinti, jeigu tam bus poreikis.

2. Apsauga nuo nepageidaujamų lankytojų

Metalinė tvora apsaugo Jūsų kiemo privatumą nuo svetimų žmonių, ypač, nuo nepageidaujamų lankytojų. Tokią tvorą perlipti tikrai nėra lengva, todėl galėsite jaustis saugūs. O jei Jus trigdo aplinkinių kaimynų ir praeivių žvilgsniai ir norite daugiau privatumo, Jums puikiai tiks uždara tvora, pvz. tvora rombas, kuri suteiks privatumą ir puikų estetinį vaizdą. Tvorą visada galite rinktis pagal savo pageidavimus.

3. Estetika ir dizainas

Metalinė tvora Jus ne tik saugo, bet ir puošia Jūsų kiemą. Ji gali būti ne tik apsauginė, bet ir dekoratyvinė tvora, išsiskirianti savo dizainu, raštu bei spalva. Visada verta apmąstyti ir įvertinti bendrą vaizdą ir pagal tai pasirinkti spalvą, dizainą bei kitus kriterijus. Būkite lankstūs ir apsvarstykite įvairius tvoros variantus.

4. Paprasta priežiūra

Metalinės tvoros priežiūra yra labai paprasta. Šių tvorų paviršius dažomas milteliniu būdu, todėl dažai laikosi labai gerai, turi antikorozinių savybių, kurie apsaugo nuo rūdžių ir kitų pažeidimų. Tačiau rekomenduojama tvorą periodiškai valyti, jei matote, kad ji pasidengia žemių sluoksniu ar kitomis apnašomis. Tai prailgina tvoros tarnavimo laiką ir bendrą estetinį vaizdą.

5. Automatizacija ir papildomas funkcionalumas

Labai didelis privalumas yra metalinės tvoros vartų automatizavimas. Automatiniai vartai yra be galo patogus ir funkcionalus pasirinkimas. Vartus galima atidaryti ir uždaryti per atstumą, bei užtikrinti, kad į teritoriją nepakliūtų svetimi asmenys. Juk kiemas yra mūsų erdvė, kurioje visi norime jaustis saugūs ir turėti savo privatumą.

Išvada

Metalinės tvoros yra puiki investicija į jūsų namų saugumą, privatumą ir estetiką. Jų patikimumas, ilgaamžiškumas bei funkcionalumas daro metalines tvoras ypač populiariu pasirinkimu. Vartų automatizacija tapo neatsiejama metalinės tvoros dalis, kuri daro kasdienybę lengvesnę ir patogesnę. Svarbu, kad pasirinktumėte patikimus tvorų gamintojus, kurie gali išpildyti Jūsų pageidavimus ir suteiktų aukščiausią kokybę.

Apsauga ir estetika Jūsų kiemui

UAB “Juosteela” yra patikimi tvorų, automatinių vartų ir kitų metalo gaminių gamintojai, kurie visus darbus atlieka kokybiškai ir laiku. Daugiau pasirinkimų rasite www.juosteela.lt.

Straipsniai talpinami

Turėklų komplektai lauko laiptams

Turėklų komplektai lauko laiptams. Daugiabučių namų lauko laiptai yra naudojami kasdien, todėl jų saugumas ir patvarumas yra itin svarbūs. Turėklai yra neatsiejama laiptų dalis, kuri užtikrina saugumą ir patogumą. Jei planuojate įsirengti lauko laiptų turėklus, turėklų komplektas yra puikus pasirinkimas. Šiame straipsnyje aptarsime turėklų komplektų svarbą ir pasirinkimo kriterijus. Taip pat pateiksime keletą patarimų, kaip lengvai ir saugiai sumontuoti turėklų komplektą.

Turėklų komplektai lauko laiptams

Turėklų komplektų svarba

Turėklai yra būtini, kad laiptai būtų saugūs. Jie suteikia atramą, kuri padeda išlaikyti pusiausvyrą ir išvengti kritimų. Turėklai taip pat gali padėti sumažinti traumų riziką, jei kas nors nukris. Be to, turėklai taip pat suteikia patogumą. Jie gali padėti vaikščioti laiptais, ypač seniems žmonėms ar žmonėms su negalia. Turėklai taip pat gali būti naudojami kaip puošmena, suteikdami laiptams estetinį patrauklumą.

Naudinga pasidomėti:

Turėklų komplektai

Turėklų komplektai gali būti komplektuojami su nerūdijančio plieno, milteliniu būdu dažytų arba cinkuotų vamzdžių. Kitas tų turėklų privalumas, šie vamzdiniai lauko laiptų turėklai komplektuojami su užveržiamais fitingiais. Fitingių dėka, turėklai sumontuojami be suvirinimo darbų ir su mažu įrankių kiekiu. Pagrindiniai įrankiai: vamzdžių pjovimo pjūklas, perforatorius, matavimo metras ir šešiakampis raktas.

Metaliniai vamzdiniai turėklai

Metaliniai vamzdiniai turėklai yra labai patvarūs ir ilgaamžiai. Jie taip pat yra gana lengvi, todėl juos lengva montuoti. Metaliniai turėklai yra puikus pasirinkimas daugiabučių namų laiptams, nes jie yra atsparūs oro sąlygoms ir nereikalauja daug priežiūros. Metaliniai turėklai taip pat yra gana universalūs, todėl juos galima pritaikyti prie įvairių stilių. Dažniausiai naudojami būna 42,4mm arba 48,3mm skersmens vamzdžiai. Kitas šių turėklų privalumas, jie lengvai priderinami prie bet kokio laiptų nuolydžio kampo. Šio tipo turėklai idealus pasirinkimas įrengiant turėklus pandusams ir apžvalgos aikštelėms.

Turėklų komplektų montavimas

Turėklų komplektus paprastai galite sumontuoti patys. Jei neturite patirties, galite samdyti specialistą.

Montuojant turėklų komplektą, svarbu laikytis gamintojo instrukcijų. Taip pat svarbu naudoti tinkamus įrankius ir medžiagas, kad montavimas būtų saugus ir patikimas.

E-parduotuvėje Fitingis.lt galite susipažinti su standartinių išmatavimų sieniniais ir pastatomais vamzdiniais turėklais. Jeigu neradote tinkamų turėklų kreipkitės tel. +37068730839 arba info@fitingis.lt

Talpinama del SEO

Vamzdžių konstrukcijų montavimas su fitingiais

Vamzdžių konstrukcijų montavimas su fitingiais. Užveržiami fitingiai yra universali vamzdžių jungiamųjų detalių sistema, kurią galima naudoti statyti įvairias vamzdžių konstrukcijas, įskaitant turėklus, apsauginius atitvarus, lentynas, stelažus, gardus, voljerus ir dar daug ką… Juos lengva montuoti, jiems nereikia suvirinimo ar specialių įrankių. Kalaus ketaus cinkuoti fitingiai  yra tvirti, galima užveržimo jėga iki 40Nm sukimo momento. Juos galima naudoti ir lauko sąlygomis. Su kalaus ketaus cinkuotais fitingiais -5 dydžių skirtų vamzdžiams kurių išorės skersmuo 26,9mm; 33,7mm, 42,4mm, 48,3mm; 60,3mm ir apie 250 jų variantų daugumą vamzdžių konstrukcijų sumontuosite greitai, lengvai it patikimai be suvirinimo darbų. Taip pat svarbu priminti, kad cinkuotų vamzdžių suvirinimas yra sudėtingas, kenksmingas ir brangus procesas.

Vamzdžių konstrukcijų montavimas su fitingiais

Nerūdijančio plieno fitingiai yra dviejų dydžių, 28mm ir 42,4mm vamzdžiams.

Norėdami sumontuoti vamzdžius su fitingiais:

Pasirinkite reikiamo skersmens švarius vamzdžius ir fitingius. Pasiimkite įrankius: vamzdžių pjovimo pjūklą, perforatorių, matavimo metrą ir šešiakampį raktą.

Pasirinkite fitingiui reikiamą vietą ir tvirtai priveržkite jį. Rekomenduojama darbų pabaigoje dar kartą patikrinti ar visi fitingiai patikimai užveržti.

Fitingiai netinkami naudoti pastoliams ir aukštoms vamzdžių konstrukcijoms ant kurių vaikščios žmonės.

Naudinga pasidomėti:

Fitingių privalumai

Fitingių didelis privalumas tai galimybė lengvai keisti vamzdžių konstrukcijos išmatavimus.

Patogumas transportuoti išrinktas konstrukcijas (pvz. reklamos rėmus) ir jas reikiamoje vietoje greitai sumontuoti.

Nereikia kviesti aukštos klasifikacijos darbuotojų su specialia įranga.

Fitingių naudojimas daug patogiau ir ekonomiškiau už suvirinimo darbus.

Štai keletas vamzdžių konstrukcijų, kurias galima sumontuoti naudojant kalaus ketaus fitingius, pavyzdžių:

Turėklai

Apsauginiai atitvarai

Apsauginės tvorelės

Reklamos rėmai

Parodų stendai

Prekybos salių įranga

Stoginės

Tvoros

Lentynos

Voljerai

Šiltnamiai

Ir dar daug kur kitur …

Nerūdijančio plieno fitingiai idealus pasirinkimas montuojant vamzdžių konstrukcijas baseinuose, ligoninėse, kateriuose ir laivuose, maisto gamybos įmonėse ir dar daug kur kitur, kur reikalinga estetinė išvaizda ir keliami aukšti higieniniai reikalavimai.

Fitingiai yra universali ir lengvai naudojama vamzdžių jungiamųjų detalių sistema, kurią galima naudoti konstruojant įvairiausias konstrukcijas. Šiek tiek planuodami galite naudoti fitingius, kad sukurtumėte beveik viską, ką galite įsivaizduoti.

Daugiau informacijos apie fitingius rasite e-parduotuvėje Fitingis.lt

Tel. +370 687 30839; info@fitingis.lt

Straipsniu SEO

Šildymo energiją taupantis sprendimas – Infraraudonųjų spindulių (IR) plokštės

Šildymo energiją taupantis sprendimas. Infraraudonųjų spindulių (IR) plokštės yra vienas iš efektyvių energiją tausojančių sprendimų, skirtų kambarių ar kitų vėsių erdvių šildymui. Naudojantis šiomis sistemomis, jūs sumažinsite kaštus, skiriamus šildymui.

Šildymo energiją taupantis sprendimas

Šildymo energiją taupantis sprendimas

Priklausomai nuo norimos apšildyti erdvės, skiriasi ir siūlomų IR panelių dydžiai. Būtina teisingai įvertinti esamą situaciją – pasirinkus per mažą šildytuvą, patalpa nebus visiškai apšildyta, o pasirinkus per didelį – erdvė gali būti peršildyta ir atitinkamai mokama nepagrįsta kaina už šilumos energiją. Jei šildytuvas kabinamas ant lubų, vienam kvadratiniam metrui tenka apie 50 W šilumos išeigos, o jei sistema montuojama ant sienos, tuomet 1m2 reikia 60 W.

Itin plonos panelės (storis 2,5 cm) puikiai tinka jūsų darbo vietoje, miegamajame, komercinėse patalpose ir t.t.

Montavimas lubose

Verta žinoti. Jei norite panelę integruoti lubose bei pajungti į egzistuojančią elektros sistemą, jums gali prireikti kvalifikuoto elektriko pajungimo darbams atlikti. Kitu atveju, tarkim kabinant paneles ant sienos, numatykite vietą su netoliese esančiu elektros lizdu.

IR paneles montavimas lubose

Nedidelio kambario šildymas

Norint apšildyti nedidelį kambarį, puikiai tinka 200-250 W infra panelė. Tokio dydžio sistema apšildo apie 4 m2 plotą, jei šildytuvas montuojamas ant sienos. Šildytuvą kabinant ant lubų, galima apšildyti apie 5 m2 plotą.

Apšildant vidutinio dydžio erdves, miegamuosius ir pn., jums prireiktų sistemos, kurios galia siekia nuo 400 W iki 600 W. Pavyzdžiui, naudojant 400 W panelę, galima apšildyti iki 10 m2, jei sistema montuojama ant sienos. Kabinant šildytuvą ant lubų, galima apšildyti net iki 12 m2. Atitinkamai 600 W atveju, apšildomi plotai siekia apie 15 m2 bei 18 m2.

Didelių erdvių šildymui

Apšildant dideles erdves, gali būti įvairūs sprendimai, skirti šildymo optimizavimai. Vienu atveju, verta naudoti vieną didesnės galios panelę, kitu kelias mažesnes sistemas. Naudojant didžiausios galios šildytuvą (galia 1230 W), galima apšildyti net iki 36 m2.

Šildymo energiją taupantis sprendimas – nedidelės sąskaitos

Taigi, naudojant IR paneles, sukuriamas šildymo sprendimas, kuriuo užtikrinamas komfortabilus patalpos apšildymas, išvengiant didelių sąskaitų už energiją. Be abejo, IR panelės gali būti montuojamos kartu su kitomis šildymo sistemomis. Siekiant optimizuoti infra panelės veikimą, naudojamas termostatas, kurio dėka “stebima” aplinka ir šildytuvas automatiškai išsijungia, pasiekus optimalią temperatūrą.

Straipsniu talpinimas

Tvoros tvėrimas natūralia mediena

Tvoros tvėrimas natūralia mediena. Medinės tvoros visoje šalyje yra labai populiarios tarp nuosavų namų savininkų. Jos pastatytos iš įvairiausių ir patraukliausių aptvėrimo medžiagų, esančių rinkoje, siūloma gausi rūšių bei stiliaus įvairovė. Vienos tvoros yra labiau patikimos drėgnoje aplinkoje, kitos – ne tokios atsparios aplinkos poveikiui, bet yra žymiai pigesnės.

Tvoros tvėrimas natūralia mediena

Tvoros tvėrimas natūralia mediena

Kodėl verta rinktis medieną, o ne kitas medžiagas tvorai?

Atsakymas į šį klausimą gali būti labai įvairus ir skirtingas, tačiau vyrauja kelios universalios tiesos, kodėl medinės tvoros namų savininkams yra patraukliausios. Pirmiausia, medis – tai klasika, jis pagyvina ir pagražina sodybą ar sklypą. Medis asocijuojasi su šiltumu, jaukumu ir svetingumu. Be to, mediena yra šiek tiek pigesnė nei kitos tvėrimo medžiagos, pvz., metalas, plienas, vinilas ar aliuminis.

Kuri mediena geriausia tvėrimui?

Kai kuriais atvejais atsakymas į šį klausimą priklauso nuo to, kokį tvėrimo stilių žadate rinktis ir kaip žadate apdoroti medieną. Jei tveriate paprastais stulpeliais ir žadate juos dažyti, tai medienos rūšis ar ornamentas neturi didelės reikšmės. Jei žadate lakuoti arba palikti natūralų medį, tai kedras – tinkamiausia mediena tvėrimui.

Kas geriau, raudonasis ar baltasis kedras?

medine raudono kedro tvora

Raudonasis kedras yra optimalus variantas , nes jis yra tvirtesnis už baltąjį. Kita vertus, abu jie turi puikią natūralią apsaugą nuo aplinkos poveikio ir puvimo, nes išskiria riebalus (aliejų). Jei ieškote pigesnio varianto, tai rinkitės slėgiu apdorotą medieną, tačiau ji nė iš tolo neprilygs kedrui ilgaamžiškumu ir kokybe. Tačiau nesvarbu, kokią medieną bepasirinktumėte – ją reikia prižiūrėti ir paruošti drėgnajam metų tarpsniui.

Kokie yra tvėrimo stiliai?

Kokie yra tvėrimo stiliai?

Dažniausias tvorų stilius yra strypeliai, juos labai patogu varijuoti ir manipuliuoti. Jei siekiate daugiau privatumo, darykite mažesnius tarpus tarp strypelių, jei ne – priešingai. Taip pat yra būdas, kai tveriama iš abiejų pusių ir tokiu būdu uždengiami visi tarpeliai. Tai sukuria įdomią bei neįprastą išvaizdą ir yra naudinga, jei siekiate didelio privatumo.

Tvoros tvėrimas natūralia mediena – Ar galima apsitverti teritoriją pačiam?

Daugelis tvėrimo medžiagų, ypač medis, nereikalauja itin didelių žinių ar sugebėjimų, tačiau reikia turėti šio darbo įgūdžių: gali nepasisekti gražiai ir tvarkingai pritvirtinti, išlaikyti vienodų atstumų, todėl laikui bėgant tvora gali iškrypti arba pradėti klibėti. Jei nesate tikras dėl savo sugebėjimų, patartina kreiptis į kompaniją, atliekančią tokius darbus arba pasitarti su daugiau išmanančiu žmogumi.

Talpinti SEO straipsnius