Patalynės komplektas Šv. Valentino dienos proga

Patalynės komplektas Šv. Valentino dienos proga. Šiemet Šv. Valentino dienos proga amerikiečiai pasiruošę išleisti apie 18,6 mlrd. dolerių. Šiemet Šv. Valentino dienos proga amerikiečiai pasiruošę išleisti apie 18,6 mlrd. dolerių (47,5 mlrd. litų). Ši šventė JAV laikoma antra pagal populiarumą (Šv. Kalėdos pirmoje), taigi gyventojai nenusiteikę taupyti. Tavosiena.lt besistebėdama nusprendė palyginti juos su Lietuvos gyventojais.

Patalynės komplektas Šv. Valentino dienos proga

Patalynės komplektas Šv. Valentino dienos proga

Nacionalinė mažmeninės prekybos federacija, norėdama išsiaiškinti, kiek amerikiečiai nusiteikę išleisti pinigų artėjant vienai populiariausių švenčių, atliko apklausą. Jos rezultatai parodė, jog vienas pilietis vidutiniškai planuoja skirti 130,97 dolerio (3,9 proc. daugiau nei pernai). Patalynės komplektas Šv. Valentino dienos proga. Taigi atsižvelgus į bendrą Jungtinių Amerikos Valstijų gyventojų skaičių, susidaro nemenka sumelė.

Dovanos ne tik antrai pusei

Kiek neįtikėtina, tačiau amerikiečiai dovanas Šv. Valentino dienos progą įpratę dovanoti ne vien savo antrosioms pusėms. Daugiau kaip 60 proc. iš jų, kaip ir per Šv. Kalėdas, sveikinti planuoja savo draugus, šeimos narius, bendradarbius ir netgi augintinius – visus, kuriuos myli.

Kitokia situacija

Lietuvoje situacija kiek kitokia. Paskutinį kartą tokio pobūdžio apklausą prieš tris metus „Swedbank“ Asmeninių finansų instituto užsakymu atliko bendrovė „RAIT“. Gauti rezultatai parodė, jog savo mylimuosius vasario 14-tą dieną planuoja sveikinti apie 54 proc. Lietuvos gyventojų. Kiekvienas iš jų vidutiniškai teigia išleisiantys 29 litus.

Šiais, 2013-aisiais, ekonominė situacija mūsų šalyje kiek pakitusi. Tikslūs skaičiai nėra nustatyti, tačiau manoma, jog išleisti planuojama suma turėtų būti kur kas didesnė.

Patalynės komplektas Šv. Valentino dienos proga. Šiemet Šv. Valentino dienos proga amerikiečiai pasiruošę išleisti apie 18,6 mlrd. dolerių – Pasikeitė vartotojų elgesys

Prieš keletą metų prasidėjęs ekonominis nuosmukis gerokai pakeitė žmogaus mąstyseną. Žmonės, geriau suvokdami pinigų vertę, įprato tiek sau, tiek kitiems verčiau pirkti praktiškas dovanas. Viena iš tokių galėtų būti patalynės komplektas. Raudonas, su audinyje pavaizduotomis širdelėmis, yra ypač tinkamas. Tokia dovana ne tik praktiška, maloni, bet kartu verčia žmogų nuolat apie jus galvoti. Juk užmiegame bei pabundame savo lovoje – taigi prieš užsimerkiant ir vos užsimerkus mintys suksis tik apie jus.

Šv. Valentino dienos proga yra paruošusi staigmeną. Užsukę į šį tinklapį (Patalynės komplektai Valentino dienai) jūs galėsite išsirinkti jums tinkamą bei patinkamą patalynės komplektą vasario 14-os dienos proga. Patalynės komplektas Šv. Valentino dienos proga. Nepamirškit mylimojo ir niekad nebūsit pamiršti patys!

TavoSiena.lt