Paskola automobiliui – Autolizingas


Paskola automobiliui – autolizingas. Paskola automobiliui Jūsų svajonė? Galite ją išpildyti jau šiandien! Kredito įmonės suteikia galimybę įsigyti svajonių automobilį – siūlome finansavimą pačiomis naudingiausiomis sąlygomis.

Paskola automobiliui – autolizingas

Paskola automobiliui – autolizingas

Automobilio pirkimas daugumai mūsų vis dar primena nepasiekiamą svajonę. Pinigų ne visada užtenka norimai lengvajai transporto priemonei, o kreiptis pagalbos į gimines ar draugus nesinori.

Tad ką daryti, jei noras pajusti nevaržomą judėjimo laisvę yra didesnis nei Jūsų finansinės galimybės? Patogi ir efektyvi išeitis norintiems vairuoti nuosavą automobilį – automobilio lizingas!

Naudinga pasidomėti:

Paskola automobiliui dirbantiems

Nesvarbu, kur gyveni. Nesvarbu, kokį automobilį nori pasirinkti. Jei nusprendei pasinaudoti auto lizingu – pataikei tiesiai į dešimtuką! Auto kreditas įgyvendins Jūsų troškimus. Nuo šiol Jums nereikės kelerius metus taupyti pinigų automobiliui įsigyti.

Automobilio pirkimas lizingu suteikia galimybę paprastai ir greitai sėsti prie norimos transporto priemonės vairo. Kaip viskas vyksta? Paprasčiau negali būti!

Išsirenkate Jums patinkantį automobilį, kurio savininkas gali būti tiek fizinis, tiek juridinis asmuo. Tada užpildote paraišką automobilio paskola svetainėje, kur pasirenkate norimą sumą ir per kiek mokėjimų norėsite grąžinti paskolą.

Autolizingo skaičiuoklė

Paskola automobiliui siūlomas lizingas automobiliui leidžia gauti finansavimą, padengiantį iki 90 proc. pasirinkto automobilio rinkos vertės. Klientų aptarnavimo specialistai su Jumis susisieks per artimiausia laikotarpį, o Jus galėsite pasirašyti sutartį tą pačią dieną.

Teks palaukti, kol ankstesnis automobilio savininkas VĮ “Regitra” užregistruos kredito įmonę, kaip lengvosios transporto priemonės savininką. Tada bus pervesta pardavėjui finansuojama suma o Jus galėsite važinėtis įsigytu automobiliu.

Išskirtinis paskolos automobiliui paslaugos bruožas – yra finansuojami bet kokio amžiaus automobiliai. O pardavėjas gali būti tiek juridinis, tiek fizinis asmuo.

Paskola automobiliui – autolizingas

Tam, kad būtų sudaryta autolizingo sutartis, privalėsite pateikti lizingo bendrovės reikalaujamus dokumentus. Pažymėtina, kad automobilio paskolos lizingo bendrovė, atsižvelgdama į juos ir į kitas objektyvias priežastis, pasilieka teisę keisti siūlomas sąlygas ar atsisakyti sudaryti lizingo sutartį.

Automobilio paskola ir auto lizingas vertas dėmesio dėl savo operatyvumo ir patogumo. Nes čia siūlomi visų modelių automobiliai lizingu ir visiems skoniams. Automobiliu galėsite naudotis jau šiandien!

Šie skaičiavimai yra preliminarūs ir gali skirtis nuo pasiūlytų sąlygų.

SEO straipsnių talpinimas