Nemokamas būrimas orakulo, taro ir lenormand kortomis

Nemokamas būrimas. Dauguma žmonių savaip interpretuoja gautus kortų atsakymus. Žmogaus kortų reikšmes supranta taip, kaip nori ir kaip jam galbūt naudinga, todėl vėliau nutinka ne taip kaip buvo tikėtasi. Kai kurie mano, jog taro ar orakulo kortomis buriantis asmuo turi vien pažiūrėjęs į žmogų viską pasakyti, tačiau paprastai buriantysis labiau padeda apžvelgti visus atsakymus, po to kai yra užduodamas klausimas. Žmogaus pasąmonė slepia visus jo atsakymus, juk dažnai jaučiame ar netgi žinome, kas nutiks, tarologas tik padeda žmogui geriau pažinti ir suprasti jo pasąmonę.

Nemokamas būrimas

nemokamas būrimas

Kuo skiriasi mokamas ir nemokamas būrimas?

Nemokami būrimai būna skirti didelei auditorijai. Dažniausiai siekiant pritraukti kuo daugiau klientų. Šie būrimai paprastai būna labiau abstraktūs, apimantys daug gyvenimo sričių ir labiau pabrėžiantys ne tikslius atsakymus ar veiksmų nurodymus, o bendrus, pavyzdžiui – ar tai daryti, ko pasisaugoti, ko atsisakyti, galbūt kažko vengti ir panašiai. Jei žmogus nori gauti visus jam ramybės neduodančius klausimus ar patarimo kaip elgtis – vertėtų išbandyti asmeninius būrimus. Jei norite tik susipažinti su būrimais, tuomet nemokamas būrimas puikiai tiks. Vienu ar kitu atveju šie būrimai identifikuoja bei parodo problemas, kurios slypi mūsų pasąmonėje.

Tarologo patarimai

1.       Apgalvokite ar tikrai norite sužinoti atsakymus. Jie gali būti ne tokie kokių tikitės.

2.       Pagalvokite ar tikrai planuojate keisti savo požiūrį bei atsižvelgti į patarimus.

3.       Prieš būrimą galite paprašyti būrimo pavyzdžių: taip geriau suprasite ar šis būrėjas jums tinkamas

4.       Prieš pat būrimą susitarkite dėl paslaugų kainos.

5.       Pasidomėkite ar buriantis asmuo turi gerų atsiliepimų.

Kuo skiriasi pranašavimo sistemos?

Taro semantinė sistema yra pati populiariausia iš visų. Šią sistemą sudaro Didieji arkanai, Mažieji arkanai bei Dvaro kortos.

Orakulo kortos dažniausiai turi daug įvairių ir paprastesnių dėstymų. Jomis gali naudotis ir būrimo pagrindų neturintys asmenys. Kortos būna apipavidalintos įvairiai: gyvūnais, romantiškais angelais, gyvenimo simboliais, fėjomis ir pan.

Lenormand kortos turi unikalų dėstymą. Lenormand kortose labai svarbu tiek kortų reikšmės, tiek kortų kombinacijos.