Temos Archyvai: Be kategorijos

Suvirinimo darbai – Remonto paslaugos sulūžusių metalinių detalių atveju

Suvirinimo darbai. Metalo virinimas yra neišardoma jungtis tarp dviejų ar daugiau metalų ar kitų medžiagų. Tai svarbus procesas, kuris yra plačiai naudojamas metalų pramonėje, taip pat ir remonto paslaugų srityje, ypač taisant sulūžusias metalines detales. Remonto paslaugų įmonės naudoja įvairias suvirinimo technologijas, siekdamos užtikrinti aukštą siūlių kokybę ir spartų darbą.

Suvirinimo darbai

Suvirinimo darbai

Kas yra metalo suvirinimas?

Metalo suvirinimas yra procesas, kuriuo sukuriamos stiprios ir ilgaamžės jungtys tarp metalų ar kitų medžiagų. Jungtys gali būti įvairių formų ir rūšių, priklausomai nuo to, kaip jungiami elementai. Tai gali būti kampinės, movinės, sudurtinės, tėjinės, užleistinės arba žiedinės jungtys. Proceso metu naudojamos vienasluoksnės, daugiasluoksnės, vienpusės arba dvipusės siūlės, priklausomai nuo reikiamos jungties struktūros.

Remonto paslaugų taikymai

Kai metalinės detalės sudyla ar sulūžta, galima atkurti jų vientisumą suvirinant. Remonto specialistai naudoja įvairias suvirinimo technologijas, priklausomai nuo detalių būklės ir paskirties. Tai gali būti taškinis suvirinimas, sandūrinis suvirinimas, kampinis suvirinimas ir kt. Taip pat svarbu atsižvelgti į jungties vientisumą – ji gali būti ištisinė ar trūkioji.

Remonto proceso sudėtingumas

Remonto procesas gali būti sudėtingas, nes reikia tinkamai įvertinti sugedusios detalės būklę, parinkti tinkamą suvirinimo technologiją, lydmetalį ir užtikrinti kokybišką darbą. Specialistai taip pat turi atsižvelgti į veikiančių jėgų kryptį, jungties prilydymo kiekį ir suvirinimo kryptį, siekdami maksimaliai padidinti detalės atsparumą ateityje. Taip pat proceso sudėtingumas priklauso nuo norimos suvirinti detalės metalo.

Aliuminio virinimas

Aliuminis yra lengvas, stiprus todėl plačiai paplitusi medžiaga, o jo virinimas turi savo specifiką.

Siekiant užtikrinti aukštą jungties kokybę ir efektyvumą, aliuminio virinimui naudojamos skirtingos suvirinimo technologijos, įskaitant TIG (tungsteno inertinio dujų) ir MIG (metalinių inertinių dujų) suvirinimą. TIG suvirinimas dažnai naudojamas kokybiškoms, tvirtoms ir estetiškai patrauklioms jungtims gauti, nes jis suteikia didelį kontrolės lygį virinimo proceso metu. Kita vertus, MIG suvirinimas yra greitesnis ir labiau tinkamas masinėms gamybos operacijoms, tačiau gali būti naudojamas ir remonto darbams.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad aliuminio virinimas turi savo iššūkių. Aliuminis yra labai šilumai jautri medžiaga, todėl reikia tinkamai valdyti šilumos poveikį, kad būtų išvengta deformacijų ar net kokybės praradimo. Taip pat svarbu atsižvelgti į aliuminio oksidacijos procesą, kuris gali paveikti jungties kokybę, todėl svarbu tinkamai valdyti virinimo atmosferą.

Vis dėlto, su tinkama įranga, žiniomis ir įgūdžiais, aliuminio virinimas gali būti efektyvus būdas gauti tvirtas, patvarias ir kokybiškas jungtis, kurios yra svarbios tiek pramonėje, tiek remonto srityse. Kokybiškus aliuminio suvirinimo darbus atlieka MB Sunkiosios technikos serviso meistrai. https://sunkiosiostechnikosservisas.lt/

Ketaus „špižiaus“ virinimas

Ketus yra plieno lydinys su ypatingomis mechaninėmis savybėmis, todėl reikia ypatingai atidžiai prižiūrėti virinimo procesą.

Norint pasiekti kokybišką jungtį, ketaus virinimo metu naudojamos įvairios technologijos. Tai gali būti elektrinio lankinio suvirinimas arba MIG/MAG (metalinių aktyvių dujų) suvirinimas. Pirmasis yra labai populiarus dėl savo gebėjimo kurti stiprias ir patvarias jungtis, o taip pat dėl to, kad jis tinkamas įvairių dydžių ir formų ketaus detalių sujungimui. MIG/MAG suvirinimas taip pat naudojamas, ypač kai reikia greito ir efektyvaus proceso.

Virinant ketų svarbu atsiminti, kad jis yra linkęs į oksidaciją. Dėl to reikia tinkamai apsaugoti virinimo plotą nuo aplinkos įtakos ir kontroliuoti suvirinimo aplinką. Be to, svarbu tinkamai valdyti šilumos poveikį, kad būtų išvengta deformacijų ir kokybės praradimo. Nesutelkus tinkamo dėmesio į metalo atšalimo greitį, suvirintos detalės trūkimo tikimybė itin išauga.

Patikėkite savo detales tik kvalifikuotiems meistrams, ketaus suvirinimas reikalauja daugybės žinių, tinkamo lydmetalio pritaikymo ir profesionalaus suvirintojo.

Metalo virinimas yra svarbi remonto paslaugų dalis, ypač taisant sulūžusias metalines detales. Remonto specialistai naudoja įvairias suvirinimo technologijas, siekdami užtikrinti stiprias ir ilgaamžes jungtis. Suprantant metalo virinimo procesą ir įvairias suvirinimo technologijas, galima efektyviai atkurti sugedusias metalines detales ir pailginti jų tarnavimo laiką.

MB Sunkiosios technikos servisas, užsiima įvairių metalo detalių virinimu, nesvarbu ar tai būtų ketaus „špižiaus“, aliuminio, nerūdijančio plieno ar įprasto metalo detalė. Jeigu ir jums reikalingi suvirinimo darbai drąsiai kreipkitės MB Sunkiosios technikos servisas https://sunkiosiostechnikosservisas.lt/ +37060114117

SEO siena

Stipraus sukibimo klijai vinilo dangai Kiesel Okatmos star120

Stipraus sukibimo klijai vinilo dangai Kiesel Okatmos star120

Okatmos® star 120

  • greitas pradinis sukibimas
  • ilgas darbo laikas
  • lengvas klijų tepimas
  • antimikrobinės savybės
  • mažas emisijos kiekis – ekologiški klijai
  • gera oro kokybė patalpoje
  • 50 metų tobulintas produktas

Aprašymas
Klijai su labai mažu emisijos kiekiu, skirti klijuoti vinilinėms lentelėms, PVC dangoms, lygaus pagrindo korėtoms PVC dangoms, guminio pagrindo tekstilinėms dangoms ir austo bitumo dangoms.Tinka naudojimui su grindų šildymo sistema.

Pagrindo paruošimas
Pagrindas turi būti sausas, tvirtas, lygus, be dulkių ir riebalų. Pagrindo drėgmės lygis iki 3% santykinės drėgmės. Esant pagrindo nelygumams naudokite savaime išsilyginantį mišinį Kiesel Servofix FG (0-10mm), po 3 val. galima pradėti dangų klijavimo procesą.
Dulkių pašalinimui ir pagrindui padengti kuris sugeria didelį kiekį drėgmės, naudokite Kiesel Okamul EG 20 arba Okamul PU-V schnell gruntą. Ir per 48 valandas užbaikite dangų klijavimo procesą.

Klijavimo procesas
– Grindų danga prieš klijavimą turi būti palaikyta patalpoje apie 12 val, kad susivienodintų patalpos ir dangos drėgmės ir temperatūros.
– Prieš klijuojant, gerai išmaišykite Okatmos® star 120 klijus.
– Reikiamo dydžio dantyta mentele tolygiai ištpekite pagrindą klijais (venkite nereikalingo klijų storio, tolygiai tepkite mentelę laikydami 45 laipsnių kampu).
– Tolygiai prispauskite (guldydami lentelę nuo vieno šono, siekiant išvengti oro burbulų susidarymo po danga) visą lentelę ir trinkite ją prie paviršiaus nuo vidurio į kraštus.
– Prieš klijuojant standžią dangą arba dangą kuri turi būti palenkta, leiskite išteptiems klijams džiūti apie 15 min.
– Grindų dangą kuri turi įtempimus, iškilę kraštai, susidariusios bangos reikia prispausti svoriais iki galutinio dangos sukibimo su pagrindu.
– Padidintos drėgmės patalpose yra rekomenduojamas dangos sujungimo vietų suvirinimas.
– Grindų siūlių apdirbimas (virinimas) galimas po 24 val.
– Klijų perteklių nuvalykite vandeniu sudrėkinta servetėle.
– Džiūstant klijams, venkite tiesioginių saulės spindulių ir šalto oro srovių.
– Panaudojus reikiamą klijų kiekį iš kibiro, likusį klijų kiekį kibire uždenkite plėvele.
– Laikykitės parketo gamintojų rekomendacijų.
– Vengti bereikalingo kontakto su oda.
– Saugoti nuo vaikų.
– Vandenį, kuriuo buvo plaunami įrankiai, galima išpilti į kanalizaciją.

Specifikacija

Gamintojas Kiesel (Vokietija)
Spalva kreminė – balta
Naudojimas vidaus darbai
Minimali grindų temperatūra +17 °C
Išeiga mentelės: TKB A2/TKB A3 – ~ 300-350 g/m²
Džiovinimo laikas (kietėjimo laikas) apie 10 – 15 min.
Darbo laikas apie 30 min. po kietėjimo
Galima vaikščioti* po 24 val
Galutinis apdirbimas* po 72 val
Šildomos grindys tinka
GISCODE D 1 pagal TRGS 610
Laikymas neatidarytas gali būti laikomas apie 12 mėn.
+10-+20C  šiltoje, sausoje patalpoje
* apIe +20 °C ir 65% sąlyginiai drėgmei

Pakavimas

Pakuotė Produkto numeris EAN
33 x 18 kg plastikinis kibiras 80150 4015705801506
33 x 14 kg plastikinis kibiras 49076 4015705490762

Daugiau informacijos – www.kiesel.lt

Produkcijos užsakymas :
tel. +370 630 60066
E.paštas – info@kiesel.lt